סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך חרדי הרב צביקה כהן • " אנו עמלים על מציאת פתרונות קבע לעשרות מוסדות נוספים ברחבי העיר" יצוין, כי הסמינר צפוי להיבנות ע"י משרד החינוך ועיריית ירושלים בעלות של מיליוני שקלים.

מעמד מרגש ומיוחד של הנחת אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' נערך השבוע בשכונת 'רמות' בירושלים בהשתתפותם של נשיא הסמינר ראש מוסדות 'אהבת שלום' הגאון רבי יעקב הלל שליט"א, רבנים ואישי ציבור, ובהם ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך החרדי הרב צביקה כהן ובכירי העירייה.
המעמד נפתח בדברי תורה על פרשת השבוע והכנה למתן תורה על ידי ראש מוסדות 'אהבת שלום' הגאון רבי יעקב הלל שליט"א. כשלאחר מכן דיבר בשבח המעמד המרגש שבו זוכים כעת להניח את אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' שקנה שם של כבוד בשורה הראשונה של עולם הסמינרים בירושלים, וזאת בזכות ברכתם ועצתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א וזצוק"ל אשר מלווים את הסמינר מיום הקמתו בכל צעד ושעל. הגאון רבי יעקב הלל שליט"א הודה לנדיב הרב רפאל הררי על תמיכתו במוסד החשוב מיום הקמתו ואיחל לו אריכות ימים ובריאות איתנה עד ביאת גואל צדק.

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (1)

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (2)

ראש העיר ניר ברקת בירך במעמד את הנהלת הסמינר לרגל היום המיוחד, ואיחל שימשיכו לשגשג ולפרוח ושיזכו לחנוך במהרה את הבניין החדש שיבנה ברוב פאר והדר בשכונת 'רמות'. כמו כן, הודה לכל העוסקים במלאכת החינוך כל ימות השנה ובראשם סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך חרדי הרב צביקה כהן ולהנהלת אגף חינוך חרדי.

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (3)

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (4)

סגן ראש העיר הרב צביקה כהן שכובד לשאת דברים, ציין כי הינו נרגש מאוד מעצם המעמד שבו הוא זוכה לראות פירות מהעמל הרב שבו הוא משקיע מאז כניסתו לתפקיד לפני כשנתיים וחצי. "בימים אלו אנו עמלים על מציאת פתרונות קבע לעשרות מוסדות נוספים בירושלים, והכל בכדי שיוכלו עשרות אלפי התלמידים החרדים בבירה ללמוד במקומות יפים וראויים שמרחיב את דעתם של התלמידים בעת לימודם במקום", סיפר הרב צביקה כהן. בסיום דבריו הודה סגן ראש העיר הרב צביקה כהן לראש העיר על תמיכתו ועזרתו למען כל המוסדות החרדים ברחבי העיר ובפרט למען סמינר 'בנות אלישבע'. כמו כן, הודה לסגן ראש העיר הרב יצחק פינדרוס שמציאת הפתרון לסמינר, החלה בקדנציה הקודמת בעת שכיהן כמחזיק תיק חינוך חרדי.
יצוין, כי מבנה הסמינר צפוי להיבנות על ידי משרד החינוך ועיריית ירושלים בעלות של מיליוני שקלים, והושקע בתכנון עמל רב ומחשבה.

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (5)

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (6)

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (7)

ירושלים • הונחה אבן הפינה לסמינר 'בנות אלישבע' בשכונת רמות (8)