8,000 זעקו 'שמע ישראל' בכנס סליחות אחרון ב'אמפי אשדוד'

כ-8,000 זעקו 'שמע ישראל' בכנס סליחות אחרון ב'אמפי אשדוד' שהתקיים ע"י ארגון 'ילדי שגיא ויעקב' במעמד הראשון לציון הגאון רבי שלמה עמאר רבה של ירושלים.

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

החל משעות הערב נהרו אלפים רבים לכיוון ה'אמפי פארק אשדוד' כדי להבטיח מקום אך כבר שעה לפני תחילת הכינוס המקומות היו מלאים. מרבדי הדשא התמלאו אט אט בצעירים רבים אשר באו להשתתף במעמד המרגש של קידוש שם שמים המתקיים כבר באופן קבוע מידי שנה ע"י המרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב". עשרות אנשי משטרה ובטחון הצטרפו אף הם במהלך הסליחות אשר לא נותר עין שלא דמעה לנוכח ההתרגשות כאשר הניחו את ידיהם על ראשם וקראו בקול ה' מלך ואדון הסליחות.

את הערב פתח רב המרכז לצעירים הרב אילן גוזל שדיבר באריכות על הזכות הגדולה של עם ישראל כשהוא מתכונן לקראת יום הכיפורים כשאנו רואים זאת שאלפים בכל מקום גודשים את היכלי בתי בתי הכנסת בחצות לילה לאמירת סליחות וזועקים שמע ישראל וה' הוא האלוקים. עוד הזכיר מדבריו מדברי בעל הפלא יועץ על ההכנה לימים אלו וציין כי בילדי שגיא ויעקב מתקיים השיעור הגדול בעיון באזור באופן קבוע מידי שבוע בספר "פלא יועץ".

עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (1)

הרה"ג ר' מאיר אבוחצירא ראש כולל 'תורה לשמה', דיבר על מעלת האחדות של עם ישראל שביום הקדוש בתי הכנסת מלאים מציבור רחב ומגוון  כדי להתקרב להקב"ה.

עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (6)

בשיר ובמזמור הופיע הזמר מידד טסה שהרקיד את הקהל העצום.

הפייטן זיו גבאי שר את הפיוט שהולחן ע"י הרב אילן גוזל  לכבוד הראשון לציון הגר"ש עמאר ובו מובאים בחרוזים כל ספריו.

המשא המרכזי במעמד המרגש היה של הראשון לציון הגאון רבי שלמה עמאר רבה של ירושלים שהרחיב בדבריו על גודל מעלת וקדושת יום הכיפורים וההכנה הראויה לו ועורר את הקהל שיזכירו בעיקר בתפילה על הגאולה שתבוא במהרה. הרב עמאר קרא לאחדות ולשלום בעם ובערב הקדוש הזה לקראת יום הכיפורים נתרכז כולנו בתפילה אחת בלב אחד כאיש אחד ולבקש את ביאת המשיח שיתגלה במהרה בימינו.

עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (11)

לא נסתפק בדברים קטנים בבקשות קטנים אלא נבקש את העיקר את ביאת המשיח כולנו מאמינים, כולנו מצפים, כולנו מחכים ליום הגדול הזה, ואין לנו על מי להישען, רק על אבינו שבשמים ואליו אנו נושאים את העינים.

עוד הזכיר בשבח המקום של המרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב" שזהו מקום של זיכוי הרבים הגדול בעיר אשדוד, אני לא מכיר עוד מישהו כאן בעיר ובכל הארץ כמו הרב אילן גוזל שיש לו כזו סייעתא דשמיא והצלחה גדולה בזיכוי הרבים בחֵן ובנועם מיוחד ולמרות שהוא אברך צעיר, ושיזכה עוד לקרב ולקדש שם שמים ברבים בפעולותיו הברוכות למען כלל הציבור.

לאחר מעמד 'התרת נדרים', ערך ברכה מיוחדת לכל המארגנים של הערב הנפלא ובראשם לרב אילן גוזל וכן בירך בברכת מי שבירך את חיילי צה"ל וכל תושבי אשדוד.

רק בשעת לילה מאוחרת כוחות האבטחה והמשטרה פתחו את צירי התנועה על מנת שקהל האלפים ישוב לביתו בהקדם.

עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (1) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (2) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (3) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (4) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (5) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (6) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (7) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (8) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (9) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (10) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (11) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (12) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (13) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (14) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (15) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (16) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (17) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (18) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (19) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (20) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (21) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (22) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (23) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (24) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (25) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (26) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (27) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (28) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (29) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (30) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (31) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (32) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (33) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (34) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (35) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (36) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (37) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (38) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (39) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (40) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (41) עצרת סליחות ילדי שגיא עם הרב עמאר אשדוד (42)

 

 

 

 

 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell