מסית נגד חרדים ומרוויח מאות אלפי שקלים בשנה

שכרו של אורי רגב עומד על למעלה מחצי מיליון שקל בשנה. גם שחר אילן משתכר במאות אלפי שקלים בשנה

המתקפות התקשורתיות כלפי הציבור החרדי אינן פוסקות בשנים האחרונות והציבור החרדי ניצב שוב ושוב בפני התקפות ארסיות בכלי התקשורת ומול גלי הסתה חסרי תקדים בנושאים שונים אשר מטרתם ותכליתם השמצה ופגיעה בתדמיתם של החרדים לדבר ה'.

בכל פרשיה המתפרסמת מתוך מטרה לפגוע בציבור החרדי, התגובות השליליות כלפי החרדים, כמעט תמיד באות מכיוונם של גורמים בעמותת חדו"ש לחופש דת ושוויון, בראשות אורי רגב ושחר אילן. לעתים קרובות, הם יוזמים בעצמם את הכתבות הללו על ידי מחקרים ו\או כתבות יזומות שמעבירים לגופי התקשורת.

כעת נחשף הדו"ח הכספי של עמותת חדו"ש לשנת 2010 אשר הוגש למשרד המשפטים, וממנו עולה כי סך ההכנסות של העמותה מתרומות עומד על כ-1.5 מיליון שקל בשנת 2010 כאשר הרוב המכריע של כספי העמותה, למעלה ממיליון ש"ח בשנה, נועדו לעלות שכרם של שני הבכירים בה, אורי רגב, ושחר אילן.

מן הדו"ח הכספי של העמותה עולה כי עלות שכרו של אורי רגב בשנה עומד על 661,579 אלף שקל, כאשר מדובר על עלות שכר של עשרות אלפי שקלים מידי חודש, ועלות שכרו של שחר אילן היא 347,290 אלף שקלים בשנת 2010. גם הוא, נהנה מעלות שכר של עשרות אלפי שקלים מידי חודש.

מן הדו"ח עולה עוד כי את עיקר התמיכה הכספית מעביר אדם בשם סטנלי גולד מקרן משפחתית שלו בחו"ל, אך כאמור רוב הכסף של העמותה מופנה לעלות שכרם של השניים והסכום שנותר משמש את עלות משרדם, שכירות וכדו' ועלות של עובדת במשרד עומד על כ-40,000 ש"ח בשנה בלבד, לעומת שכרם של רגב ואילן.

בתגובה לפרסום הדו"ח הכספי של העמותה, אומר יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני כי הדו"ח מדבר בעד עצמו. "לא ייאמן שבמדינת ישראל, עמותה המוכרת על ידי משרד המשפטים פועלת אך ורק כדי להשמיץ חברה שלמה בישראל, ליצור שנאה ופילוג בעם ולהעניק שכר כה רב לשני אנשים שהדבר היחיד שהם עושים, הוא להכפיש, להסית ולהשמיץ את החברה החרדית. זוהי חרפה שאין דומה לה. הציבור החרדי שמוסת על ידם בכל פעם מחדש מחונך להסתפקות במועט, ולא יכול לחלום אפילו על משכורות מהסוג הזה".

עוד הוסיף גפני: "פרט נוסף מעניין הוא שבעמותה הזו, ישנם שני גברים שעלות שכרם יחד עומדת על למעלה ממיליון שקלים בשנה, כאשר הם בעצם מרוויחים בחודש אחד שכר שהאישה שעובדת במשרדם מרוויחה במשך שנה שלמה, והם אלו שיטיפו ויסיתו כנגדנו על הדרת נשים".

שחר אילן (פלאש 90) שחר אילן (צילום: פלאש 90)שכר 1 2 3 4 5

3 תגובות

והתקשורת הכללית כדרכה תטייח, תעלים עין.
אולי צריכים לקנות איזה שליטה בתקשורת הכללית, אחרת אין לנו סיכוי מולם.

ולזה קוראים חופש דת? לעמותה שנלחמת בדת?
ידענו זה לא סוד.

מכיר את "הרב" רגב באופן אישי ולכן לא מצליחה להבין מהיכן הוא שואב את החוצפה להעביר בקורת. הרב רגב נכשל בכל תפקיד שנשא בתנועה הרפורמית והיה ידוע כרודף יוקרה וכבוד עם אהבת החיים הטובים והיקרים. הרב רגב בזבז עשרות אלפי דולרים בשנה על נסיעות מיותרות בעולם ועל מנעמי החיים [באמתלה של גיוס כספים…].
מציע לרגב ליטול קורה מבעד עיניו ולזכור היטב היכן שירת בנו יונתן בצבא בדיוק ובמה תרם למדינה לפני שהוא מנגח אחרים

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו