רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשע"ז

נועם הנשמות: בשבת האחרונה שהו כ- 130 ילדי אוטיזם בקמפוס דרך תקוה בפ"ת, בשבת הבעל"ט ישהו כ-100 ילדים מיוחדים במלון בנתניה • כמיטב המסורת שעות המנוחה וההנאה המוענקים בשבתות אלו ע"י אגודת רפואה וחיים לילדים המיוחדים ובה בעת גם להורים ובני המשפחות המתמודדים עם גידולם של המתנות היקרות - הילדים המיוחדים, שווים כל מחיר ומאמץ.

אגודת רפואה וחיים פותחת בשמחה ובתפילה לבורא כל הנשמות את שרשרת קייטנות השבת לעונת החורף בשבתות רצופת עמוסת הנאה וחדווה, רגש ושמחה. כאשר בשבת האחרונה פר' לך לך שהו עשרות ילדים אוטיסטים ותסמונת דאון בכפר הנוער בפתח תקווה. ואף בשבת הבאה שלאחריה תיערך קייטנה במלון גלי צאנז בנתניה.

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (1)

אחרי תקופת החגים העמוסה בפעילות לא נחים באגודה על זרי הרגיעה והמנוחה, ובאגף החניך המיוחד החליטו לאור ריבוי הבקשות שהגיעו להנהלת האגודה בתקופה האחרונה לשנס מתניים, להעניק להורים מיד אחרי תקופת החגים פסק זמן של מרגוע ושחרור, ולערוך שני קייטנת שבת לחניכי האגודה המצפים לשבתות אלו כאויר לנשימה וכחמצן לנשמה.

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (2)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (3)

למותר לציין כי מדובר במבצע לוגיסטי שחוזר על עצמו בתדירות נפלאה מידי שבת שלישית, ההתארגנות מורכבת ויורדת לפרטים הקטנים ביותר, החל מקייטרינג מיוחד המתמחה בהכנת מאכלים רכים המותאמים לילדים המתקשים באכילה וכלה בפעילות מהנה לילדים הכוללת מוזיקה, טרמפולינות, ועוד פעילויות ואטרקציות מגוונות משך כל היממה. כשעל המלאכה מנצחים מנהל האגף הרב נפתלי ויינברגר הי"ו ורעיתו החשובה יחד עם קבוצת המתנדבות המסורות אשר מצטרפות לכל ילד ודואגות לכל מחסורו בכל רגע נתון כשמנהל המערך הרפואי הרב שמואל כהנא מפקח באחריות רבה בכל רגע משעות היממה על הפן המקצועי.

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (4)

התרגשות רבה עוררה הופעתו של כ"ק האדמו"ר מדזיקוב ויזניץ שליט"א שהגיע לביקור לפני כניסת השבת בקמפוס בפ"ת.

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (5)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (6)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (7)

מנכ"ל האגודה הרב ברוך הימל תיאר בפני האדמו"ר שליט"א את מסכת הפעילות העצומה הנעשית עם חניכים אלו משך כל השנה ובפרט בשבתות ובמועדים כשהמתנדבים המסורים אינם נותנים תנומה לעפעפיהם משך כל השבת כמעט.

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (8)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (9)

האורח כ"ק האדמו"ר מדז'יקוב ויזניץ שליט"א התרגש בכל נימי ליבו לראות את חניכי האגודה כשהם שמחים ומאושרים למרות מגבלותיהם ומכאוביהם, ובירך נרגשות את ההנהלה והצוות על פעילות החסד הנשגבה שנגלתה לעיניו כשהוא מרעיף שבחים על עבודת הקודש המסורה והזכות הקדושה והגדולה לעסוק עם נשמות גבוהות אלו.

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (10)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (11)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (12)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (13)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (14)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (15)

רפואה וחיים פותחת את שרשרת קייטנות החורף לשנת תשעז (16)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *