המונים במסיבת חנוכה מרכזית במעמד הראשון לציון הגר"י יוסף באשדוד

קהל רב מתושבי אשדוד השתתפו במסיבת חנוכה מרכזית באולמי 'האצולה' במעמד רבנים ואישי ציבור חשובים ובראשם הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף הרב הראשי לישראל הרב אריה דרעי שר הפנים, שר הנגב והגליל והפריפריה.

 

המעמד החל בדברי תורה וברכה מפיו של הגר"י שיינין רב העיר שדיבר על מעלת ימי החנוכה שנוהגים להרבות בהם שמחה ובירך את המארגנים להצלחת המעמד.

במהלך הערב השמיע שירה ופיוטים הפייטן הדגול ר' משה חבושה בתזמורת גדולה שהנעימו את הערב כשאליהם מצטרף גם הפייטן אליה והב.

בשלב זה נשא דברי ברכה הרב אריה דרעי שר הפנים, שר הנגב והגליל והפריפריה שתיאר את ניצחונם של החשמונאים כשרואים עוד שיעורי תורה ומוסדות תורה נפתחים. עוד אמר, שמרגיש הנאה רוחנית בכל רגע לקול השירה והפיוט במקצועיות של החזן ר' משה חבושה אשריכם, שאתם ממשיכים את מסורת אבותינו. בדבריו שיבח את יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן והרבנים והעסקנים הפועלים להאדרת התורה בעיר.

הרה"ג ר' פנחס קריספין רו"מ מורשה נשא דברי תורה וציין את הפעילות המבורכת בעיר הנעשית ע"י המרכז ל'מורשת' בעיר.

יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן בדבריו הזכיר מפרשת השבוע תוך כדי ששילב את דבריו עם חג החנוכה שצריך לדעת שעיקר המצוה היא להאיר לבחוץ פרסומי ניסא לכן כל אחד צריך לעשות ולהשתדל להאיר לכל יהודי לפעול שיכנס תחת כנפי השכינה ולקרבו לתורה בדרכי נועם וזה האור של ימי החנוכה.

בשלב זה הגיע הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף הרב הראשי לישראל כשהוא מלווה יחד עם הגאון הדיין רבי יצחק זר אב"ד בירושלים, הציבור קם על רגליו ופצח בשירת ימים על ימי מלך תוסיף…

בדבריו של הראשון לציון הגר"י יוסף הביע תחילה את שמחתו מהקהל הרב שהגיע למעמד לכבודה של תורה וציין לשבח את הרבנים החשובים והעסקנים הדגולים שפועלים ועושים למען האדרת התורה כמו הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית, חבר מועצת העיר ר' אברהם אמסלם ממארגני הערב.

בדבריו עמד על אור התורה המרומז בנרות החנוכה, "אור נרות החנוכה זה אור התורה שמאיר למרחוק, שהרי מעט מן האור דוחה הרבה מן החושך וע"י שמרבים בשיעורי תורה בעיר מרבים את האור יותר ויותר". בסיום בירך את כל המשתתפים.

מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (1) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (2) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (3) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (4) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (5) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (6) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (7) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (8) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (9) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (10) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (11) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (12) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (13) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (14) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (15) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (16) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (17) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (18) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (19) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (20) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (21) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (22) מסיבת חנוכה אשדוד עם הגר''י יוסף (23)

 

 

 

 

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *