המוני בני ישיבות השתתפו בערב שייר נשמה בדיבוק חברים בחנוכה לאחר הדלקת הנרות יחד עם המשפיע והמחנך הדגול הרה"ג ר' יהודה סבח רו"כ "תפארת דוד" שהתקיים באולם שע"י מתנ"ס 'נוה יונתן'.

 

החל משעות הערב בליל שישי נהרו המוני בני ישיבות קטנות וגדולות ביניהם רבים מתלמידיו של המשפיע הגר"י סבח לאולם שע"י המתנ"ס ברובע ג' שם מבעוד מועד הוכנה תזמורתו המלאה של אלכסנדר מיטלמן יחד  עם זמר הנשמה אברימי חיון.

הערב נפתח בשירי רגש כשלפתע הגיע הגר"י סבח והתקבל בשירה סוחפת של כל הבחורים שקידמו את פניו תוך כדי שלקח את המקרופון והסביר את הענין של להודות ולהלל בשמחת ימי החנוכה שאור נרות החנוכה טמון בין דפי הגמרא וע"י שמרבים בלימוד התורה בימים אלו זוכים לאורות הגדולים שמשפיעים לכל ימות השנה. בסיום דבריו בירך לכל אלו שנתנו כתף ונטלו חלק בראיון הנפלא של קיבוץ בני הישיבות בקומזיץ ליל שישי בשיר ומזמור על טהר הקודש ובראשם הודה להרב עמרם כנפו ממ"ק ראש העיר שסייע רבות להצלחת הערב והיוזם של הקמת רשת ישיבות בין הזמנים "חזון עובדיה".

לאחר מכן הגיעו עו"ד הרב מאיר בן סימון חבר מועצת העיר ויו"ר הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות והרב חיים אמסילי חבר מועצת העיר והממונה לחינוך תורני שעזרו להצלחת ערב מוצלח זה. רבים נגשו להודות להם על הרעיון הנפלא של גיבוש בני הישיבות בימי החנוכה.

במשך זמן רב שרו שירי רגש כולם יחד עם המשפיע הגר"י סבח כאשר מידי פעם הסתובב בין הבחורים חיזק ועודד וצריף אותם לשירה שנסכה בכל המשתתפים עונג רב.

הפתעה ציפתה למשתתפים כאשר רכב גדול פרק שלושה סירי טשולנט גדולים שהוכנסו לחדר צדדי ושם חולקו בצלחות אישיות לכל דכפין.

קומזיץ עם המשפיע הגר''י סבח + וידאו וכתבה (1) קומזיץ עם המשפיע הגר''י סבח + וידאו וכתבה (2) קומזיץ עם המשפיע הגר''י סבח + וידאו וכתבה (3) קומזיץ עם המשפיע הגר''י סבח + וידאו וכתבה (4) קומזיץ עם המשפיע הגר''י סבח + וידאו וכתבה (6)