בתוך מספר שעות: אוהלי ענק הוקמו אתמול במירון – תמונות

במוסדות אור הרשב"י נערכים גם השנה לחלוקת אוכל ושתייה חינם לרבבות העולים לציונו הקדוש של הרשב"י במירון בימי ל"ג בעומר החלו הבוקר בהקמת אוהלי ענק ל'הכנסת אורחים' עם כ-1700 מקומות ישיבה

במוסדות אור הרשב"י נערכים גם השנה לחלוקת אוכל ושתייה חינם לרבבות העולים לציונו הקדוש של הרשב"י במירון בימי ל"ג בעומר הוקמו אתמול בבוקר אוהלי ענק ל'הכנסת אורחים' עם כ-1700 מקומות ישיבה.השנה נערכים לחלוקת למעלה מ-350 אלף מנות אוכל חם לרבבות העולים עקב צפי להגעת אלפים כבר בערב השבת הסמוכה להילולא. עקב הצפי למזג אוויר חם הוזמנו מזגני ענק שיותקנו באוהלי הכנסת האורחים של מוסדות 'אור הרשב"י' בכדי להנעים את השהות של הרבבות באוהלים.

בתוך כך, כמידי שנה מאות רופאים פרמדיקים וחובשים של 'איחוד הצלה' צפויים ליטול חלק במערך האבטחה והסיוע הרפואי לרבבות העולים למירון. המתנדבים שיגיעו מכל רחבי הארץ יפעלו בצוותיםם ע"פ חלוקה למשמרות בפריסה רחבה בכל המתחמים בהר מירון.

צילום: סוכנות הידיעות "חדשות 24"

אהלי ענק נבנו במירון (1) אהלי ענק נבנו במירון (2) אהלי ענק נבנו במירון (3) אהלי ענק נבנו במירון (4) אהלי ענק נבנו במירון (5) אהלי ענק נבנו במירון (6) אהלי ענק נבנו במירון (7) אהלי ענק נבנו במירון (8) אהלי ענק נבנו במירון (9) אהלי ענק נבנו במירון (10)

5 תגובות

מה עם חדרי נוחות זה מה שבאמת חסר במירון

זה לא רק אוהלים וחוץ מזה זה לא בתוך שניות אי אפשר לעשות את זה בתוך שניות וחוץ מזה למה אנשים מגיעים כל כך מוקדם?אם יש כל כך הרבה אוהלים?

אכן, לצערי "סתם אחד" צודק
הייתי שם אתמול ואכן, בושה וחרפה!
לא נראה לי שיש עוד אתר אחד שמיועד לתפילה ולהבדיל – לתיירות, שכך נראה שם חדרי הנוחיות,
שתי קונטיינרים מוזנחים שבכל אחד מהם כ – 7 חדרים בס"ה, הדלתות לחדרים הקיימים שבורים, שתי המבנים שוחים במיים סרוחים, ובנוסף, עשרות אנשים עומדים בחוץ בתור…
היכן כל המשרדים והרשויות כדוגמת משרד הדתות, הפריפריה וכו', התיירות, פיתוח המקומות הקדושים, ועדת החמישה, ועוד ועוד.
אוי לאותה הבושה ואוי לאותה כלימה….
בתקווה שמישהו יתעורר וכבר יביאו תיקון למצב ביש שכזה.

תקראו את זה בשם הנכון "שירותים", בשביל מה אין מספיק ניקיון ושירותים נורמליים, בלי להצטרך להתגעל מהלכלוך והמים מסוג אחר (והמבין יבין מה כוונתי) שנמצאים על הריצפה (איכס).

בדיוק. בכל מירון חי רוטל לכולם ולאכול יש יותר מדי ברוך השם. אבל אין למצוא שירותים בכלל. זה בעי' הכי גדול. צריכים לפחות אלף שירותים ציבורים. ויש רק 6 או 7

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *