זעזוע: המסיונרים שבים לפעול באזורים החרדיים בארה"ב

לאחר תקופה קצרה בה הפסיקו המסיונרים בארה"ב לשלוח חומרי תעמולה בריכוזי החרדיים, שוב הם חוזרים לפעול והפעם בבורו פארק ולייקווד

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

זה תקופה ארוכה שכת מסיונרית פועלת לצוד נשמות מהיהדות הנאמנה רח"ל ומפיצה חומרי תעמולה וכפירה באזורים החרדיים בארצות הברית.

קרא עוד:

[postim]

בשבועות האחרונים הגיע שוב פניות מחרדים שגרים בלייקווד בורו פארק ופלטבוש כי הם נחשפו בתיבות הדואר לחומר מסיונרי, זאת לאחר מספר שבועות בהם לא ראו אותם ואת החומרים שלהם, אך כאמור הכת שבה לפעול והפעם ביתר שאת הגדילו לעשות המסיונרים ומפיצים כעת את חומר התעמולה בסמיכות למוסדות חינוך במטרה לצוד את בני הנוער דווקא.

אחד העסקנים בבורו פארק אמר לכתב JDN שחוקית אין מה לעשות נגדם, ופעילותם אינה נוגדת את חוקי המדינה, אמנם חייבים להזהיר את הציבור להשגיח הייטב על החומר המגיע בדואר, והוסיף שיתכן ובימים הקרובים יפעלו באופן רשמי בקהיליות היהודיות להפיץ את אמונתם התפלה באמצעות מודעות וקריאה להשתתף בכנסים אשר מקיימים, על כן יידע הציבור וירחק מהם לבל יפול ברשתם.

Dvd inside with a picture of the kosel on the cover People walking around putting this into mailboxes full of missionary stuff in bp today

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן