עולם חסד ייבנה: מאות מתנדבים וילדים מיוחדים יצאו ליישוב חיספין שברמת הגולן, לששה ימים מלאים של סיפוק והנאה לילדים המיוחדים שאורגן על ידי ארגון סעד ומרפא. במהלך הנופש הגיעו למקום הראשון לציון ואישי ציבור. צפו בגלריה של חסד ונתינה

מאות מתנדבים וילדים מיוחדים יצאו ליישוב חיספין שברמת הגולן. התרגשות רבה ניכרה על פניהם של הנופשים עם הגעתו של הראשל"צ והרב הראשי לישראל הרב יצחק יוסף שליט"א לחפ"ק המיוחד שהוקם בנקודת היציאה. הרב חיזק חיבק ונאם בשבח הארגון וצוות המתנדבים.

גם חה"כ ישראל אייכלר וחבר מועצת העיר האברהם בצלאל הגיעו לחפ"ק לחזק ולחבק את הילדים המיוחדים וצוות המתנדבות המסור.

לאחר מכן עלו הילדים לאוטובוסים מפוארים עם כיבוד עשיר, והתחלנו בקעמפ הענק. מסוקים, מתנפחים מכל הסוגים, שייט בכנרת, רכיבת סוסים, טיול ג'יפים, הרקדות, זמרים מכל גווני הקשת, בלונים, מופעי חיות, במשך 24 שעות חולקו חטיפים גלידות ברד פופקורן ומה לא…..

באחד הימים התקיים מעמד הכנס ס"ת בשיתוף של כל כוחות הביטחון וסגן ראש העיר צביקה כהן. במהלך השבוע הגיעו לבקר שר הדתות דוד אזולאי וצוות לשכתו את הילדים המיוחדים השר התרשם מאוד מהתנהלות במקום ובעיקר מהאווירה הרוחנית. כמו כן זכו הילדים לטיסה מיוחדת עם חה"כ מלכיאלי שהגיע מיוחד לרמת הגולן.

שבת מפוארת שבצאתה מלווה מלכה בניצוחו של הזמר הגדול אבי מילר ובביקורו של שר הפנים אריה דרעי ורעייתו שישבו וחיבקו את הילדים המיוחדים זמן רב. לסיום הגיעו נציגי שר הרווחה וחבר מועצת העיר פיני עזרא שהרעיפו שבחים רבים על הארגון על המלאכה המורכבת.

ניצחו בכישרון רב: אנשי החסד, היו"ר הרב מוטי פריד, סיו"ר הארגון רחמים חיון והמנכ"ל מאיר כהן שחודשים רבים עמלו והצליחו להפיק ארוע משובח ונדיר מסוגו.