הראשון לציון, הגר"י יוסף אף סיפר שעם התמנותו לתפקיד הרב הראשי לישראל, קיבל טלפון משוכלל שאינו כשר, וביקש להחזירו בחזרה. גם כאשר הציעו טלפון כשר הרב סרב בטענה כי טלפון הינו הגורם המרכזי לביטול תורה בדורנו

אמש התקיים בישוב תל ציון טקס חלוקת מילגות של כ-10.000 ש"ח לציבור האברכים ובני התורה שהשתתפו במבצע "ותלמודו בידו", במהלכו נכתבו למעלה מ-100 מאמרים הלכתיים ותורניים לכבודה של תורה, כאשר האגף לתרבות תורנית שבמתנ"ס בנימין פרס את חסותו לאירוע.

במעמד השתתפו מרן הראשון לציון הגאון הגדול הרב יצחק יוסף שליט"א, ראשי ישיבות, רבני השכונה, ח"כ מיכאל מלכיאלי וראשי הנהלת הישוב.

מאות אברכים ובני התורה תושבי הישוב קיבלו את פני הרב, כ-50 בחורי ישיבות קטנות וגדולות סיימו מסכתות מהש"ס לרגל המעמד הגדול, ולאחר מכן נשא מרן הראשון לציון דברי תורה וברכה, כאשר מיקד את דבריו על חשיבות לימוד התורה והעמל בה, וציין שהאברכים ובני התורה בדורנו אינם צריכים להחזיק כלל טלפונים ניידים, אלא רק לשבת ולהגות בתורה ללא הפסקה.

מרן הראש"ל שליט"א אף סיפר שעם התמנותו לתפקיד הרב הראשי לישראל, קיבל טלפון משוכלל שאינו כשר, וביקש להחזירו בחזרה. גם כאשר הציעו טלפון כשר הרב סרב בטענה כי טלפון הינו הגורם המרכזי לביטול תורה בדורנו.

מרן הראש"ל שיבח את מארגני הערב והנהלת הישוב תל ציון, שמשקיעים את כל כוחם ומרצם לעודד אברכים לחיזוק ועידוד לומדי התורה. לאחר מכן קיבלו הזוכים את הפרסים מידיו של מרן שליט"א. ומיד לאחר מכן התקיימה שמחת בית השואבה המרכזית עם הזמר מנדי ג'רופי לכבודה של תורה.