מעמד הפרשת תרומות ומעשרות בהשתתפות רבנים ומורי הוראה ביקב "אוצר היין – צפת" 

צילומים: דוד כהן

ראש מערכת הכשרות העולמית OK הרב דן יואל ליווי, רבה של צפת הרב שמואל אליהו, מזכיר בית הדין של חב"ד ומחשובי רבני חב"ד הרב יצחק יהודא ירוסלבסקי, רבה של קרית גת ושדרות וראש ישיבת חב"ד בקרית גת הרב משה הבלין, מנכ"ל מוסדות חב"ד בצפת הרב חיים קפלן, מנכ"ל מערכת הכשרות OK בישראל הרב אהרן חסקל, המשגיח הראשי על יקבי OK בישראל הרב יצחק רוזנפלד והרב שלמה וינפלד מהנהלת OK בישראל.

היקב, הממוקם במרתפי המבנה העתיק של "אוצר הסת"ם" במרומי הר כנען בצפת, הינו יקב בוטיק המייצר יינות ביתיים ברמה גבוהה מאוד, ללא כל תוספות, בכשרות המהודרת של ארגון הכשרות העולמי OK, בנוסף לכשרות של מהדרין הרבנות צפת, בניהול רב קהילת חב"ד הרב מרדכי ביסטריצקי.

היינן, ר' מרדכי קופמן, בעל וותק של למעלה מ-20 שנה בייצור יינות בוטיק איכותיים בארה"ב, עלה לאחרונה לישראל והמשיך את מסורת ייצור היין האיכותי ביקב החדש – "אוצר היין – צפת".
במצוות ההפרשה, לאחר מינוי שליחות כדין, כיבד הרב ליווי את הרב ירוסלבסקי, בסיומה פצחו כל הנוכחים, בריקוד "והריקותי לכם ברכה עד בלי די" ולאחריה המשיכו בסעודת מצווה, בה שיבחו כל המשתתפים את טעמו המיוחד של היין האיכותי.

במהלך הסיור ביקרו הרבנים גם במכון לייצור הסת"ם של "אוצר הסת"ם – צפת", העומד גם הוא תחת השגחתו המהודרת של ארגון הכשרות העולמי OK, המייצר ומשווק ספרי תורה, תפילין ומזוזות לכל רחבי העולם.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *