שמחת הווארט לבן הזקונים של האדמו"ר מנדבורנה, עם בת הרה"צ רבי איתמר רוזנבוים אב"ד קרעטשניף בב"ב, בן האדמו"ר מקרעטשניף, וחתן האדמו"ר מקוסוב ויז'ניץ, שנערכה בליל שישי במעונו של הסבא האדמו"ר מקרעטשניף בקרית קרעטשניף ברחובות • צילום: שוקי לרר

ביום חמישי האחרון נערכה שמחת הווארט לבן זקוניו של כ"ק האדמו"ר מנדבורנה, הבה"ח ישראל נ"י, מבחירי תלמידי ישיבת נדבורנה, עם בתו של הרה"צ רבי איתמר רוזנבוים רב קהילת חסידי קרעטשניף בב"ב, בנו של כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף, וחתנו של כ"ק האדמו"ר מקוסוב ויז'ניץ,
בשעות אחה"צ נערכה שמחת הווארט במעונו של הסבא האדמו"ר מקרעטשניף בקרית קרעטשניף ברחובות בהשתתפות בני המשפחה. בשעה 18:00 נכנסו האדמו"רים יחד עם החתן לבית המדרש בביתו של האדמו"ר מקרעטשניף כשבמשך שעה ארוכה שרו המשתתפים שירי שמחה והודיה, וכ"ק האדמו"רים שוחחו בדברי תורה במהלך השמחה.

לאחר שתיית הלחיים קמו האדמו"רים לריקוד מיוחד יחד עם החתן והבני משפחה, ולסיום נפרד האדמו"ר מקרעטשניף מהאדמו"ר מנדבורנה והחתן.

בהגיעו האדמו"ר למעונו בקרית נדבורנה עברו מאות החסידים לאמירת מזל טוב בפני האדמו"ר והחתן, ואף נערכו ריקודים של מצוה בהיכל הטישים.

בחסידות נדבורנה נערכים לקראת שמחת האירוסין שייערך בשבוע הקרוב בהיכל בית המדרש הגדול בקרית נדבורנה בב"ב בהשתתפות אדמו"רים, רבנים, אישי ציבור וקהל רב.

שמחת החתונה תיערך בחודש אלול הבעל"ט.