תיעוד • גדולי ישראל בארה"ב התאחדו לכתיבת סיום ס"ת למען חולי ישראל

גדולי ישראל האדמורי"ם שליט"א שבארה"ב התאחדו עם סיום כתיבת אותיות בס"ת של אגודת 'רפואה וחיים'. ספר התורה ישמש את משתתפי השבתות והנופשונים שנערכים לילדים החולים, ובהם כאלו הרתוקים לבתיהם לאחר טיפולים רפואיים. צפו בתיעוד ממעונם של גדולי ישראל

ראשי האגודה 'רפואה וחיים', ר' ברוך הימל והיועץ הרפואי ר' יצחק שטרן, ביקרו בחודש האחרון במעונם של גדולי ישראל שבארה"ב שלאות הערכה על פעולות החסד הנעשות עם רבבות חולים וילדים מיוחדים הקדישו מזמנם כדי לקבל את משלחת הנהלת האגודה, ונסכו בהם כח ועידוד להמשיך בפעולות החסד הנהדרות והחובקות זרועות עולם במכלול אגפים ומחלקות.

במהלך הביקור השתתפו גדולי האדמו"רים והרבנים בכתיבת סיום ספר התורה של 'רפואה וחיים' ובירכו את ראשי ההנהלה שימשיכו להוסיף עוד כהנה וכהנה במפעלותיהם הכבירים, כאשר חלקם בעת ביקורם בישראל התרשמו מקרוב לנוכח הפעילות הברוכה של האגודה. והאצילו ברכות לרוב על עסקני ומתנדבי האגודה כששפתותיהם מרחשות תפילה ובקשה "על החולים שיבריאו במהרה, והבריאים שלא יחלו".

בארה"ב כתבו אותיות האדמו"רים שליט"א, מסקולען, רחמסטריווקא, סקווירא, סאטמאר, מונקאטש, באבוב, פאפא, טשרנאביל, טאהש, וויען, טענקא, ספינקא, תולדות צבי ספינקא, קרעטשניף סיגעט, צאנז קלויזענבורג, קאסוב, סקווער ב"פ, אב"ד סערט ויזניץ בארה"ב, אב"ד וויען מאנסי, זוועהיל מאנסי, דינוב, צאנז זמיגראד, צאנז גריבוב, קראלי, אב"ד קארלסבורג, אב"ד יעמרינג ואב"ד טאשנאד מאנסי.

במשרדי האגודה נערכים בימים אלו לקראת המעמד הגדול של שמחת הכנסת ספר תורה שיתקיים אי"ה בראשות מבהשתתפות גדולי ישראל אשר בימים אלו מתכבדים בסיום כתיבת האותיות, כאשר במעמד צפויים להשתתף חניכי האגודה והוריהם.

מהנהלת האגודה נמסר, כי סעודת המצווה תשולב עם מעמד הערכה לכל העוסקים במלאכת הקודש – מתנדבי האגפים שיועלו על נס ויקבלו את ההערכה המלאה להתנדבותם הרצופה והעקבית כדי להביא אורה ושמחה לחולי וילדי ישראל.

 

 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו