כִּי לְךָ טוֹב לְהוֹדוֹת • ישיבת חב"ד צפת ניצלה מפינוי וערכה סעודת הודיה

24 מיליון שקלים בתוך שבועיים: ישיבה חב"ד בצפת שניצלה מסכנת פינוי שריחפה על ראשה ניצלה תודות למגבית אינטנסיבית בה נטלו חלק למעלה מ-5000 אנשים • דוד כהן מגיש תיעוד וידאו וגלריית ענק מהאירוע המרגש

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

שבועיים חלפו מפתיחת קמפיין ההצלה של ישיבת חב"ד הגדולה בעולם, ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת בראשות הגאון רבי יוסף יצחק וילשאנסקי, ואתמול נחתם ב"ה בהצלחה בלתי-נתפסת הקמפיין הגדול ביותר בהיסטוריה החב"דית כאשר הגיעו אל היעד עם 24 מיליון ש"ח.

כזכור, בשבועות האחרונים נאבקה הישיבה נגד 'צו פינוי' אשר ריחף מעל בניין הישיבה. בחסדי שמיים הושג 'הסדר רכישה' על בניין הפנימייה והשטחים סביבו במחיר הוגן ועד לי"ב שבט תשע"ח, היה על הישיבה לגייס את הסכום האדיר על סך 24 מיליון ש"ח. 

במאמצים מרובים ובהתגייסות הבוגרים ואוהדי הישיבה יחד עם רבני חב"ד, נרתמו 5392 איש אשר נעמדו לימין הישיבה בעת צרתה והתגייסו להשיג את הסכום העצום, גוייס הסכום הנדרש לרכישת בניין הישיבה ושטחים של כ-6 דונמים להרחבה.

 במעמד ההודאה לקב"ה בהיכל הישיבה השתתפו ראשי הישיבה הרב יוסף יצחק וילשאנסקי, הרב שלמה זלמן לבקיבקר, המשגיח הראשי הרב משה הורנשטיין, ראש המתיבתא הגאון הרב יצחק אייזיק לנדא. במשך שעה ארוכה נערכו ריקודים להודאה לקב"ה על כל הטובה והרסנים עוררו את התלמידים להוסיף בשקידה והתמדה בלימוד התורה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן