תיעוד: הרב הראשי במסע חיזוק היסטורי ליהודי מקסיקו

הרב הראשי לישראל, הגאון הרב דוד לאו שליט"א הגיע אמש למקסיקו למסע חיזוק נרחב בקרב הקהילות היהודיות במדינה. בהמשך ביקורו יבקר הרב הראשי גם בקהילה השאמית והחלבית ובקהילות נוספות בעיר

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • אל תתנו חמצן לקורונה!

  תוכן מקודם

 • שטר הפרנסה יחתם עבורכם מחר ע"י גדולי הדור!

  תוכן מקודם

 • יתמות עגולה: "בגיל 16 מצאתי את עצמי יתומה מאב ואם"

  תוכן מקודם

הרב הראשי לישראל, הגאון הרב דוד לאו שליט"א הגיע אמש למקסיקו למסע חיזוק נרחב בקרב הקהילות היהודיות במדינה. ביקורו של הרב הראשי הוא הביקור הראשון שנערך מאז נכנס הרב הראשי לכהונתו והוא ממוקד בעיר הבירה מקסיקו סיטי, שם קיים ריכוז היהודים הגדול והמשמעותי במדינה.

את מסע החיזוק פתח הרב הראשי בבית הכנסת של הקהילה התורכית בראשותו של הרב צ'יקורל. בהמשך הגיע לקהילת אור ישראל שם במעמד כתיבת מגילת היסוד לקהילה ובהמשך גם ביקר בקהילת יבנה.

את יומו השני פתח הרב הראשי בביקור בבתי הספר היהודיים בעיר ובהם בית הספר' אמונה', בית הספר 'תורת אמת' שבו חנך הרב הראשי בית מדרש חדש וכמו כן ביקר ב'יבנה' ובבית הספר 'אידיש שולע' שהינו בית ספר חילוני שלא ביקר בו רב מזה שנים רבות.

ביקורו של הרב הראשי עורר תכונה רבה בקרב בני הקהילות היהודיות שקיבלו את פני הרב הראשי בהתרגשות רבה. בהמשך ביקורו יבקר הרב הראשי גם בקהילה השאמית והחלבית ובקהילות נוספות בעיר במסגרת ביקורו במקסיקו.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו