בין הזמנים: טלזסטון חגגה לכבודה של תורה

בטלז סטון התקיים "מעמד הסיומים" בהשתתפות מאות בני הישוב, באירוע ערכו בני הישיבות סיומים ולאחמ"כ נשמעו נאומים מרבנים וראשי ישיבות, את המעמד הנעימה תזמורתו של אהרלה נחשוני, עם הזמר אברמי רוט, ילד הפלא דודי לינקר והזמר מוטי איידנסון, בליווי מקהלת 'יחד' רגעי שיא נרשמו במעמד עת הוצגה בפני מאות המשתתפים מצגת על חייו ולימודו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, שהיוו סמל ודוגמא לכל בן תורה בכל השנה. בסיום המעמד המרומם פנו מאות הבחורים לאולם הסמוך לסעודת מצווה מפוארת. • הפקה: "הלפרין הפקות" • צילום: פנחס עמנואל

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

אמש (רביעי) התקיים אירוע רב רושם לכבודה של תורה, במועצה המקומית קרית יערים – טלזסטון, בו נטלו חלק מאות בחורי הישיבות בני התורה יחד עם עמך בית ישראל אשר חגגו בשמחתה של תורה, את "מעמד הסיומים".
"מעמד הסיומים" התקיים באולם שע"י המתמידים, בשילוב סעודת מצווה כיד המלך. בעיצומו של המעמד ערכו עשרות בחורי חמד תלמידי ישיבות גדולות סיומים על מסכתות שנלמדו בזמן חורף בישיבה, וכן עשרות תלמידי ישיבות קטנות שכתבו חבורות על סוגיות שלמדו במשך הזמן, כאשר במקום אף מחולקות תעודות הוקרה למצטיינים הרבים.
המעמד המיוחד נפתח באמירת "הדרן" ע"י בני הישיבות כשלאחריו אמירת קדיש ע"י הרה"ג משה שטיינמן שליט"א. לאחר מכן נשא דברים המרא דאתרא של הישוב הרה"ג אריה שולמן שליט"א אשר ציין בדבריו את "השמחה האמיתית והגדולה בסיום מסכתות ועד כמה מייחד אותנו לימוד התורה", כמו"כ הודה הרב לראש המועצה הרב אברהם רוזנטל שהשקיע רבות לייקר את לומדי התורה ובני הישיבות בייישוב, וכן ציין לשבח את פעילותו של הרב משה מילר שהקים את "איגוד בני הישיבות" ביישוב.
בהמשך נשאו דברים ראש ישיבת יד אהרון הרה"ג יהושע אייכנשטיין, ראש ישיבת נתיבות חכמה הרה"ג דניאל וולפסון, וכן הרה"ג אברהם יצחק ברזל מראשי ישיבת מיר ברכפלד.
לקראת סיום הערב נשא דברים ראש המועצה הרב אברהם רוזנטל שסיפר בהתרגשות על התפתחות היישוב והפיכתו למקום תורה המושך אליו משפחות רבות של אברכים והבטיח להמשיך ולהשקיע בבני הישיבות ביישוב.
על חלק האמנותי המושקע במיוחד הופקדה תזמורתו המורחבת של המעבד והמנצח אהרלה נחשוני, עם הזמר אברמי רוט, ילד הפלא דודי לינקר והזמר מוטי איידנסון, בליווי מקהלת 'יחד' בניצוחו של שרוליק ויצמן.
רגעי שיא נרשמו במעמד עת הוצגה בפני מאות המשתתפים מצגת מרגשת בליווי קטע מוזיקלי מרטיט על חייו ולימודו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל, אשר הם סמל ודוגמא לכל בן תורה גם בימי בין הזמנים.
באירוע השתתפו וכיבדו בנוכחותם; הרב בנימין סורצקין ראש ישיבת עטרת שלמה, הרב אריה לייב גולדברג רב בית הכנסת חניכי הישיבות אחוזת יערים, הרב אליעזר בראון רב ומו"צ שכונת לב הקריה, הרב טוביה רוזן ראש בית ההוראה אחוזת יערים, הרב יהודה קבסה רב קהילות הספרדים בקרית יערים והרב משה מנדלסון מרבני קרית יערים.
יצויין כי האירוע הופק בצורה מושלמת על ידי "הלפרין הפקות" ואף הוקרן במעגל סגור במתחם הנשים.
בסיום המעמד המרומם פנו מאות הבחורים לאולם הסמוך לסעודת מצווה מפוארת בשילוב זיץ מוזיקלי סוחף עם אמן הרגש נפתלי קמפה.
צילום: פנחס עמנואל

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell