בנתניה נערך קומזיץ ענק ומרשים לכבודם של בחורי הישיבות ובני התורה כפתיחה רוחנית גבוהה לימי בין הזמנים, עם הזמרים פיני אינהורן, רולי דיקמן, אלי פרידמן, יחיאל ליכטיגר. הערב נפתח בדברי ברכה של מנכ"ל מוסדות "אורחות יצחק" הרב אבישי שקד  שליט"א שהודה בחום לראש העיר הגב' מרים פיירברג שמסייעת רבות לפעילויות הרבות בעיר, לעמותה לחינוך בלתי פורמלי והעומד בראש מר משה קייזלר  ולרדיו קול ברמה, ולכל העוסקים במלאכת הקודש להוצאת ערב זה לפועל. ובמיוחד הודה ושיבח את המפיק ישי כהן הי"ו שפעל רבות למען אירוע קדוש זה בהתנדבות מלאה. את הערב הנחה בטוב טעם הרב אשר ברדא מרדיו קול ברמה, ששיבח את פועלם של מוסדות אורחות יצחק במהלך השנה כולה למען תושבי העיר ובפרט לפני חג הפסח. כ"כ שיבח את מנכל המוסדות הרב אבישי שקד שפועל ללא ליאות בפרויקטים אדירים למען כל תושבי העיר והודה לו במיוחד על יוזמה ברוכה זו בארגון ערב רוחני ומרגש . במהלך הקומזיץ הגיע הגאון הרב פנחס שקד שליט"א לאולם והתקבל בשירת "ימים על ימי מלך" ע"י המשתתפים. הרב דיבר על גודל מעלת השירה הקדושה שמרוממת את הנפש והנשמה וברך את בחורי הישיבה להמשך עלייתם בתורה ויראת שמים. בחלקו האחרון של הקומזיץ קמו בני הישיבות לריקודים סוחפים שנמשכו זמן רב ובכך חתמו את הערב הגדוש והמרומם. בסיום פנו המשתתפים לרב אבישי שקד מנכ"ל מוסדות "אורחות יצחק" אשר עמל בימים אלו בפרויקטים אדירים למען תושבי העיר כולה, והודו לו על יוזמה ברוכה זו בארגון ערב מרגש אשר בני הישיבות בנתניה לא חוו. ...

בנתניה נערך קומזיץ ענק ומרשים לכבודם של בחורי הישיבות ובני התורה כפתיחה רוחנית גבוהה לימי בין הזמנים, עם הזמרים פיני אינהורן, רולי דיקמן, אלי פרידמן, יחיאל ליכטיגר.

הערב נפתח בדברי ברכה של מנכ"ל מוסדות "אורחות יצחק" הרב אבישי שקד  שליט"א שהודה בחום לראש העיר הגב' מרים פיירברג שמסייעת רבות לפעילויות הרבות בעיר, לעמותה לחינוך בלתי פורמלי והעומד בראש מר משה קייזלר  ולרדיו קול ברמה, ולכל העוסקים במלאכת הקודש להוצאת ערב זה לפועל. ובמיוחד הודה ושיבח את המפיק ישי כהן הי"ו שפעל רבות למען אירוע קדוש זה בהתנדבות מלאה.

את הערב הנחה בטוב טעם הרב אשר ברדא מרדיו קול ברמה, ששיבח את פועלם של מוסדות אורחות יצחק במהלך השנה כולה למען תושבי העיר ובפרט לפני חג הפסח. כ"כ שיבח את מנכל המוסדות הרב אבישי שקד שפועל ללא ליאות בפרויקטים אדירים למען כל תושבי העיר והודה לו במיוחד על יוזמה ברוכה זו בארגון ערב רוחני ומרגש .

במהלך הקומזיץ הגיע הגאון הרב פנחס שקד שליט"א לאולם והתקבל בשירת "ימים על ימי מלך" ע"י המשתתפים. הרב דיבר על גודל מעלת השירה הקדושה שמרוממת את הנפש והנשמה וברך את בחורי הישיבה להמשך עלייתם בתורה ויראת שמים.

בחלקו האחרון של הקומזיץ קמו בני הישיבות לריקודים סוחפים שנמשכו זמן רב ובכך חתמו את הערב הגדוש והמרומם.

בסיום פנו המשתתפים לרב אבישי שקד מנכ"ל מוסדות "אורחות יצחק" אשר עמל בימים אלו בפרויקטים אדירים למען תושבי העיר כולה, והודו לו על יוזמה ברוכה זו בארגון ערב מרגש אשר בני הישיבות בנתניה לא חוו.