אלפים השתתפו בהדלקה המרכזית בפתח תקוה אצל כ"ק האדמו"ר ממישקולץ. במהלך המעמד קיים האדמו"ר את מנהג 'חץ וקשת' כשהאדמו"ר ירה 12 חיצים, את החץ האחרון הוא כיוון כנגד הצורר האיראני, שימחק מהעולם ולא יוכל להרע לעם ישראל

אלפים השתתפו בהדלקת ל"ג בעומר המרכזית בעיר פתח תקווה, בחצרו של כבוד קדושת האדמו"ר ממישקולץ שליט"א, מנהיגה הרוחני של העיר. במעמד השתתפו המוני עמך בית ישראל מכל גווני הקשת הציבורית, שבאו כאחד לחגוג ולשמוח בשמחת הילולת הרשב"י, כשהמאחד את כולם הוא דמותו הנערצת של האדמו"ר ממישקולץ, המשדרת תורה, קדושה ואהבת וישראל יוקדת.

מחזה מרגש היה לראות את ילדי העיר בני השלוש, שעברו בתור לפני האדמו"ר להתברך ולקיים את מנהג ה'חלאקה'. בין עשרות ילדי ה'חלאקה' עברו גם זוגות עם ילדיהם הרכים, שנולדו לאחר שנות ציפייה ארוכות בזכות ברכותיו של האדמו"ר בעת הדלקת ל"ג בעומר בשנים עברו.

במהלך הערב נשא האדמו"ר דברי חיזוק לקהל האלפים, דברים חוצבי להבות ולבבות, בגודל היום והשעה. לסיום בירך האדמו"ר את הנוכחים, כשהוא מעריף על כל אחד ברכות וישועות לרוב.

במהלך המעמד קיים האדמו"ר את המנהג הקדום של 'חץ וקשת' כשהאדמו"ר ירה 12 חיצים, את החץ האחרון הוא כיוון כנגד הצורר האיראני, שימחק מהעולם ולא יוכל להרע לעם ישראל.

ראש העיר פתח תקוה מר איציק ברוורמן נשא דברים באירוע ואמר כי "גאוות העיר פתח תקוה שהאדמו"ר ממישקולץ שוכן בתוכה ומאציל עליה מקדושתו וברכתו".