יו"ר עזרה למרפא הרב אלימלך פירר: "כשמדובר ב'לאומית שירותי בריאות' – שיתוף הפעולה מתבקש מאליו ומוכיח את עצמו"

'לאומית שירותי בריאות' ממשיכה לפעול למען הרחבה ועיבוי של השירותים הניתנים ללקוחותיה במישרין וגם בעקיפין: אמש חתמה הנהלת 'לאומית' הסכם שיתוף פעולה עם ארגון עזרה למרפא בראשות הרב פירר.

ההסכם נועד לאפשר ללקוחות 'לאומית' הזקוקים לכך להנות מכלל השירותים המוענקים במרכז היום השיקומי אותו מפעיל עזרה למרפא.

המרכז כולל: פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, עובדים סוציאליים, צוות תעסוקה מוכוונת, מרפאים בדיבור, מאמנים אישיים וכוח עזר מותאם. לקוחות לאומית הזקוקים לכך ימצאו מעתה במרכז היום השיקומי את המענה הנדרש תודות לשת"פ שנחתם.

יו"ר ארגון עזרה למרפא הרב אלימלך פירר בירך על חתימת ההסכם וציין כי "כשמדובר ב'לאומית שירותי בריאות' – שיתוף הפעולה מתבקש מאליו ומוכיח את עצמו".

לדברי הרב פירר, חתימת ההסכם מבטאת את הדאגה והאיכפתיות של לאומית עבור לקוחותיה – ללא פשרות וללא קיצורי דרך. "במסגרת תפקידי אני מטפל במאות ואלפי מקרים בחודש, ואני יכול להעיד שלאומית תמיד שמה את הלקוח החרדי במקום הראשון. בין אם מדובר במעטפת המקצועית, בין בהתאמת המרכזים הרפואיים ובעניינים נוספים…לאומית תמיד רואה את הלקוח ורוצה בטובתו".

הרב פירר הודה לאומית על הפרוייקט והדגיש כי לדעתו ניתן לייעל את כל מערך האשפוז ולהעביר חולים רבים מבתי החולים לאשפוז בית

המנכל עדכן את הרב פירר על התחלת הפרוייקט של אשפוז בית בלאומית ועל הצלחת הפיילוט בנושא והרחבתו לשאר חלקי הארץ.

מנכ"ל לאומית סקר בפני הרב פירר את המהפכה שמובילה לאומית שירותי בריאות בשנים האחרונות בכלל ואת התנופה האדירה בפעילות במגזר החרדי בפרט, וציין: "כל מוסד רפואי שמעניק שיקום יש לעבוד איתו ואני מברך על שיתוף הפעולה עם עזרה ומרפא עליו אנו חותמים היום"