הבוקר נרשמה היסטוריה בבני ברק כאשר השטיבלאך המרכזי 'איצקוביץ' הממוקם ברחוב הרב שך בעיר בני ברק סגר את שעריו לראשונה מאז הקמתו מזה שנים: "אני נאלץ בצער רב לנעול את הדלתות של בית הכנסת עד להודעה חדשה"

עם התפשטות נגיף הקורונה בארה"ק, החליטו בהנהלת מרבית הבתי כנסיות והשטיבלאך ברחבי הארץ לסגור את שעריהן עד להודעה חדשה בעקבות הסכנה הממשית מהידבקות חלילה. אמנם, בבתי כנסיות שהצליחו לשמור על ההנחיות עם תפילה במניין עד עשרה איש בלבד השאירו את המקום פתוח.

הבוקר (ראשון) נרשמה היסטוריה של ממש בבני ברק כאשר השטיבלאך המרכזי 'איצקוביץ' הממוקם ברחוב הרב שך בעיר בני ברק סגר את שעריו לראשונה מאז הקמתו מזה שנים, הסגירה הגיעה לאחר שלא נותרה כל ברירה אחרת וחלקים מהציבור המשיך להגיע לתפילות ולא היה מעודכן על שלל ההוראות המחמירות של משרד הבריאות.

הגבאי הוותיק הרב יצחק שיינין נעל הבוקר את דלתות הכניסה לשטיבלאך המיתולוגי ואמר: "בעקבות זה שאנשים לא מצייתים להוראות של עד עשרה במניין הגיעו כוחות משטרה כבר פעמיים שלוש היום, אני נאלץ בצער רב לסגור את בית הכנסת. בית הכנסת פתוח 365 יום בשנה, אך בעקבות זה שחלקים מהציבור לא נשמעים במאה אחוז להוראות של משרד הבריאות אני נאלץ בצער רב לנעול את הדלתות של בית הכנסת עד להודעה חדשה".

יצוין, כי בערב שבת האחרונה גם שערי השטיבלאך 'בית הלל' שבשיכון ויזניץ בבני ברק סגרו לראשונה בהיסטוריה את שעריהן על מנעול ובריח זאת בעקבות המצב הקשה עם התפשטות הנגיף רח"ל.