Sraya Diamant/Flash90

בנט ל'JDN' על המלוניות: "אם יהיה צורך ניתן מענה של מהדרין" • צפו

שר הביטחון אישר שבכוונתו לייעד מלוניות למגזר החרדי: "אם יהיה צורך לתת מענה בהקשר הזה של גלאט, אז אנחנו יודעים לעשות את זה, אנחנו בהחלט ננסה לתת מענה". לדבריו, "אנחנו נהיה מאוד לא פוליטיקלי-קוקרט, אנחנו נעשה מה שנכון"
 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולו ויזכה לבריאות הנפש ואריכות ימים

  תוכן מקודם

 • " החופש הנורא ביותר בחיי " חני בעדות קשה

  תוכן מקודם

 • "איבדנו בעל, אבא וסבא אהוב" משפחת פרוש מתאבלת

  תוכן מקודם


צפו: השר בנט במענה לשאלת 'חדשות JDN'

שר הביטחון נפתלי בנט מאשר היום (רביעי) את הפרסום של 'חדשות JDN' כי בכוונת משרד הביטחון לייעד מלוניות למגזר החרדי בכשרות מהדרין: "אם יהיה צורך לתת מענה בהקשר הזה של גלאט, אז אנחנו יודעים לעשות את זה, אנחנו בהחלט ננסה לתת מענה", אמר במסיבת עיתונאים במענה לשאלת 'חדשות JDN'.

"בכלל, אנחנו נהיה מאוד לא פוליטיקלי-קוקרט, אנחנו נעשה מה שנכון, אם לציבור מסיום, אם לציבור הערבי יותר נוח להיות במלונית שלהם או משהו כזה, אנחנו נעשה מה שנכון, אנחנו נפעיל שיקול דעת", הוסיף השר בנט, "אמרתי לכם בתחילת המשבר שלא כל החלטה תהיה מושלמת, אנחנו נשגה פה ושם, אבל אני יכול להבין לכם בשמי, בשם ראש הממשלה, בשם צמרת מערכת הבריאות ומערכת הביטחון ומשרד האוצר, באמת פועלים סביב השעון כמיטב יכולתנו".

בנט קרא בדבריו היום לאלו שמאובחנים כנשאים של הנגיף להגיע למלוניות הללו ולא להתאשפז בבית. "יש שיעור גבוה יותר של נשאי קורונה שמתעקשים להישאר בבית ולא ללכת למלוניות. זה גן עדן, כל החוויות משם טובות מאוד. אני מפציר בכם, לכו למלוניות – אל תלכו לבית, כי באופן בלתי נמנע תדביקו את המשפחה. צריך להיות שם בערך 4 שבועות בממוצע עד שנזכה אתכם ונחזיר לחברה, ואין סיכוי שלא תדביקו את המשפחה ואת שאר הסביבה".

בהצהרתו הזהיר בנט כי המשך העלייה בקצב ההתפשטות של הנגיף עלול להביא את ישראל למצבה של איטליה, שבה קרסה מערכת הבריאות ובה מתים בכל יום מאות בני אדם. הוא אמר ש"צונאמי עלול להכות בנו", ושתמונת המצב כרגע לא באמת ידועה למערכת: "אנו בצמיחה מואצת של היקף החולים הקשים, וזה האינדיקטור הכי טוב במדינה שלא עורכת בדיקות המוניות. עלינו בבדיקות ל-5,000 בדיקות ביום. גל התחלואה הקשה מתקרב ומלחך את חופי הארץ. תוך עשרה ימים נראה קצב משמעותי של חולים קשים שזקוקים להנשמה. אנו יכולים לפעול כדי לשנות את המצב".

הוא הוסיף כי ישראל מפעילה את "כל היכולות, בתחכום ובעורמה, כדי להגיע לכל פינה בתבל ולהביא מכונות ואמצעי הנשמה באמצעות חמ"ל משותף שהקמנו בראשות המוסד וכבר פועלים". בנט נשאל מדוע מערכת הביטחון לא מקבלת את השרביט בניהול המשבר, וענה שאת השאלה הזו צריך להפנות לראש הממשלה בנימין נתניהו. "אבל אנו לא מחכים ופועלים", הוסיף.

מסיבת העיתונאים המלאה של בנט:

כתבות קשורות

מעמד 'חלוקת מילגות' לחברי ישיבת בין הזמנים באסטאן בעיר ביתר
הוועדה תבחן: החוק להגנה מפני הסתה נגד חרדים יעלה בהסכמה
מרהיב: סיור בעיר הצרפתית הקסומה של בעלי התוספות • תיעוד
האופוזיציה בעתירה לבג"ץ: "הקואליציה שברה את כללי המשחק הדמוקרטיים"
איראן: מפגינים שרפו תמונה של המנהיג העליון חמינאי • צפו
מתקפה על השרה: "שני מיליון תלמידי ישראל שבויים בידי מכחישת קורונה"
אישור חוק הדיינים: "מי שיבחר את הדיינים החדשים אלו אנשים לא ערכיים"
נופש בצפת וסגולותיה • הרב אברהם מימון • צפו
מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ ה' • נופים עוצרי נשימה באוסטריה
גלריית ענק מהרבי מסאדיגורה זצ"ל - לרגל יום השנה הראשון להסתלקותו
הרמב"ם היומי • הלכות תרומה פרק ט' • צפו
הפינה היומית: שתי דקות על כיבוד הורים עם הרב אהרן רוט • צפו

תגובה אחת

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן