דאגה בקרב תלמידי ישיבת 'בית מדרש עליון' לאחר שמשגיח הישיבה הגאון רבי שמואל שולמן שליט''א אובחן כחיובי לנגיף הקורונה. הציבור מתבקש להרבות בתפילה לרפואתו השלימה של המשגיח הגה''צ רבי שמואל בן זהבה זלדא בתוך שאר חולי ישראל

דאגה בקרב תלמידי ישיבת 'בית מדרש עליון' לאחר שמשגיח הישיבה הגאון רבי שמואל שולמן שליט"א אובחן כחיובי לנגיף הקורונה, המשגיח קיבל את תוצאות הבדיקה היום (רביעי) בשעות הצהריים ובעקבות כך עשרות בחורים מהישיבה נאלצו להיכנס לבידוד.

ל'חדשות JDN' נודע כי המשגיח הגה"צ רבי שמואל שולמן שליט"א חש שלא בטוב מיום חמישי האחרון ובשל כך הוא עבר בדיקת קורונה, התוצאה הגיעה היום ולפיה הוא אכן נמצא חיובי לנגיף.

בשל כך הוציאו הודעה דחופה בקו המידע של הישיבה כי כל מי ששהה בקרבתו יאלץ להיכנס לבידוד למשך ארבעה עשר יום, המשגיח עצמו יכנס לבידוד בביתו שברחוב מתתיהו בבני ברק.

ישיבת 'בית מדרש עליון' סיימה את הזמן ביום חמישי האחרון בעקבות הוראתו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א ובשל כך ניצלו מאות הבחורים מהבידוד, אך מספר רב של בחורים ששהו בקרבתו בימים האחרונים ייאלצו להיכנס לבידוד.

גם מספר אנשי צוות בישיבה משגיחים ורמי"ם יאלצו להיכנס לבידוד בשל כך שהיו במגע עם המשגיח של הישיבה.

הציבור די בכל אתר ואתר מתבקש להרבות בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה של המשגיח הגה"צ רבי שמואל בן זיווה זלדא בתוך שאר חולי ישראל.