צילום: פלאש 90

מסלולי הקורונה: ירושלים, אלעד, בני ברק ותח"צ • כל הפרטים

בתי כנסת, סופרמרקטים, ישיבות, קופות חולים ותחבורה ציבורית: כל מי שהיה בטיסה, או במקומות ובקווי התחבורה כמפורט בכתבה בימים ובשעות שצוינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך למשרד הבריאות

כל מי שהיה בטיסה, או במקומות ובקווי התחבורה כמפורט בכתבה בימים ובשעות שצויינו מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראת משרד הבריאות ולדווח על כך באתר משרד הבריאות או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400*. או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 או במוקדי קופות החולים: כללית 2700*, מכבי 3555*, מאוחדת 3833*, לאומית 507*. אם במהלך הבידוד מופיעים תסמינים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מידי למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף".

ירושלים

10.03 18:00 – 21:00 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
11.03 8:00 – 08:45 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
12.03 07:00 – 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
13.03 07:00 – 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים .
13.03 10:00 – 12:00 בית קפה 'דניה בככר' האומה ירושלים.
13.03 16:30 – 19:00 תפילה בבית כנסת בישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים .
13.03 שבת חתן בישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים.
14.03 07:30 , 11:00 – 14:00 ישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים.
14.03 07:30 , 16:30 – 19:00 ישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים.
14.03 08:00 – 10:00 בית כנסת 'נהלל' בנחלת יצחק, תל אביב.
16.03 18:00 – 18:30 חנות 'הודיה לוביץ' ברח' ההסתדרות, ירושלים.
16.03 18:30 – 19:00 חנות 'הגרה' ברח' קינג ג'ורג', ירושלים.
17.3 18:00-20:00 מלון דן פנורמה ירושלים.

10.03.2020 18:00 עד 21:00 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
11.03.2020 07:30 עד 09:30 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
12.03.2020 07:00 עד 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
13.03.2020 07:00 עד 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
13.03.2020 10:00 עד 12:00 בית קפה 'דניה בככר' האומה ירושלים.
1.3 12:30-12:45 בית הרב הרוש שלום החומש השלישית, ירושלים.
1.3 15:00-18:00 אולמי סיווהל רח שמואל הנביא, ירושלים.
1.3 19:45-20:30 חנות בגדים זויה רח קינג גורג ,ירושלים.
13.3 אירוח במלון הר ציון, ירושלים
14.3 אירוח במלון הר ציון, ירושלים
15.3 אירוח במלון הר ציון, ירושלים
13.3 סיור בעיר דוד, ירושלים
14.3 סיום בעיר העתיקה, ירושלים
11.3: 12.30-12.45 בית הרב שלום הרוש החומה השלישית ירושלים.
11.3: 14.00-21.00 אולמי לה בל שכונת תלפיות ירושלים.
11.3: 21.00-21.15 חנות yellow תחנת דלק רח פארן ירושלים.

11.3.20 17:00-18:00 אולמי לבל ירושלים
12.3.20 20:45-22:00 בית כנסת "טשכנוב" רח' שלום סיון 7 רמות ג ירושלים.
13.3: יום שישי קבלת שבת בבית כנסת 'חוט של חסד', שמואל הנביא 13 ירושלים.
14.3: שבת שחרית מנחה וערבית בבית כנסת 'חוט של חסד', שמואל הנביא 13 ירושלים.
11.3 22:45-00:00 בית הכנסת זכרון יעקב, בישיבת 'חניכי ישיבות', רוממה, ירושלים.
13.3 11:30-13:00 מסגד בשועפט (מעל קופת חולים מכבי)
16.3 15:00-18:30 ישיבת 'נהר השלום' , רח' שילה, ירושלים

בני ברק

15.3 בשעות 8:30-9:00 בית מרקחת של קופ"ח מכבי, רח' רבי עקיבא 86, בני ברק.
15.3 בשעות 9:00-9:30 בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.
16.3 בשעות 7:00-8:00 בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.
17.3 בשעות 8:00-9:00 בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.

18.3 11:30-13:30 שהה באולפן "קול ברמה" רח' ז'בוטינסקי 7 בני ברק.
10.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
11.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
12.3: 9:00-13:00 כולל "דרכי איש", רח' האדמו"ר מגור 16, בני ברק.
12.3: 21:00-22:15 ישיבת "בית דוד", רח' זכאי 4, בני ברק.
12.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
12.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
12.3: בשעות 18:00-19:00, , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
12.3: 20:00-21:00 ובשעות 23:00-23:30 סופרמרקט "שפע ברכת השם", רח' השלושה, בני ברק
13.3: 8:00-9:00 בית כנסת מאקווא, רח' רבנו תם 6, בני ברק.
13.3: 9:00-11:00 כולל "דברי שיר", רח' זכריה 4, בני ברק.
13.3: 11:00-12:30 בית כנסת סטרובקוב, רח' נחום פינת השומר, בני ברק
13.3: 17:00-19:00 בית כנסת "כנסת ישראל", רח' נחום פינת השומר, בני ברק.
13.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
13.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
14.3: 7:00-8:30 בית כנסת "דברי שיר" , רח' זכריה 4 , בני ברק.
14.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
14.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
15.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
15.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
16.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
16.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
17.3: 14:00-15:00 מרפאת קופת חולים כללית, רח' רבי עקיבא 83, בני ברק.
17.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
17.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
18.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
18.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
19.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
19.3: 22:00-22:10 עמדה בתור מחוץ למאפיית ויז'ניץ רח' שמשון הגיבור 5 בני ברק.

14.3: בשעות 8:30-18:45 בית כנסת בית הלל ויז'ניץ, רח' הרב אשי 15, בני ברק.
15.3: בשעות 7:00-8:30 מקווה גברים שיכון ויז'ניץ תפילת שחרית בית כנסת בית הלל ויז'ניץ, רח' הרב אשי 15, בני ברק.
13.3: בשעות 17:00-19:00 בית כנסת ברח' הרב מוהליבר 8, בני ברק.
14.3: בשעות 18:00-18:30 בית כנסת ברח' הרב מוהליבר 8, בני ברק.
21.3: בשעות 19:50-20:30 סופרמרקט "אושר עד", רח' הקישון 11, בני ברק.
11.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
11.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
12.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
12.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
13.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
13.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
14.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
14.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
15.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
15.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
15.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
16.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
16.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
16.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
16.3: בשעות 20:00-21:30 סופרמרקט "יש חסד" מרכז רימונים, רח' אהרונוביץ' 10 בני ברק.
17.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
17.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
17.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
18.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
18.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
18.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
19.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
19.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
19.3: בשעות 14:30-15:00 בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.
19.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
22.3: בשעות 14:15-15:45 קופת חולים מכבי- רנטגן, רח' רבי עקיבא 86, בני ברק.
11.3 06:50-07:10 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
11.3 07:10-08:10 בית מדרש צאנז, בני ברק. רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
11.3 09:00-23:30 בית מדרש דחסידי גור, רח' יהודה הלוי, בני ברק.
11.3 17:00-19:30 בית כנסת "אליהו הנביא", רח' עוזיאל 42, בני ברק.
12.3 01:00-02:00 (בלילה שבין 12-13.3) מסעדת אגאדיר ברחוב מצדה 7, בבני ברק.
12.3 06:50-07:10 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
12.3 09:00-13:00 בית הכנסת הגדול, רח' קליש 1, בני ברק.
12.3 16:00-21:30 ישיבת "אמרי אמת" בני ברק.
13.3 05:30-05:50 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
13.3 07:30-07:50 סופר "משביר לעמו", רח' אברבאנל 101, בני ברק.
14.3 06:45-07:15 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
14.3 22:20-23:00 אולמי "בית אשר", רח' יהודה הלוי בני ברק.
15.3 05:30-05:50 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
16.3 05:30-05:50 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
16.3 09:00-13:00 בית הכנסת הגדול, רח' קליש 1, בני ברק.
21.3 04:00-04:15 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.

10.3 בשעות 7:30-8:00 בית כנסת "תפארת נחמן", רח' אבן שפרוט 2, בני ברק.
12.3 בשעות 12:00-15:00 בית ספר כהנמן- בצהרון, רח' קהילות יעקב 65, בני ברק.
13.3 18:00-19:00: בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.
14.3 8:00-10:00 בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.
14.3 16:45-17:15 בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.
14.3 18:20-18:40 בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.

אלעד

10.03.2020 – 15:00-21:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
11.03.2020 – 08:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
11.03.2020 – 16:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
17.03.2020 – 12:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
17.03.2020 – 17:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
18.03.2020 – 12:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
18.03.2020 – 17:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
19.03.2020 – 08:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
20.03.2020 – 17:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.

16.3 5:30-6:30, ישיבת הר"ן, אלעד.
16.3 8:00-13:00 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
16.3 13:00-13:20 ישיבת הר"ן, אלעד.
16.3 16:15-19:20 כולל מדרש אליהוף רח' חוני המעגל 10, אלעד.
16.3 20:00-21:00 כולל הרב סיסילר, רח' רש"י 9, אלעד.
17.3 5:30-6:30 ישיבת הר"ן, אלעד.
17.3 9:00-9:35 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
17.3 15:50-19:20 כולל מדרש אליהו רח' חוני המעגל 10, אלעד.
18.3 5:30-6:30, ישיבת הר"ן, אלעד.
18.3 8:00-13:00 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
18.3 13:00-13:20 ישיבת הר"ן, אלעד.
18.3 16:15-19:20 כולל מדרש אליהוף רח' חוני המעגל 10, אלעד.
19.3 5:30-6:30 ישיבת הר"ן, אלעד.
19.3 9:00-9:35 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
19.3 15:50-19:20 כולל מדרש אליהו רח' חוני המעגל 10, אלעד.
20.3 5:30-6:30 ישיבת הר"ן, אלעד.
20.3 12:00-12:20 בית כנסת אחיעזר, רח' יהודה הנשיא, אלעד.
20.3 18:00-18:25 היכל מרכזי, בית כנסת היכל זרח, רח' חוני המעגל 26, אלעד.
21.3 5:30-7:30 בית כנסת אחיעזר, רח' יהודה הנשיא, אלעד.
21.3 12:30-15:00 בית כנסת אחיעזר, רח' יהודה הנשיא, אלעד.

פרטי תחבורה ציבורית שבה היו חולי קורונה מאומתים

תאריך עדכון: 25/03/2020
12/03/20 11:00-12:00 אוטובוס קו 12 מהישיבה לרכבת בית שמש
12/03/20 12:40-13:40 רכבת מבית שמש לתל אביב תחנה אוניברסיטה
12/03/20 13:50-14:20 רכבת מתל אביב תחנה אוניברסיטת לנתניה.
17.3.20: 17:00-19:00 במונית מנתב"ג לצפת.
10.3.20 : 09:00-10:00 – נסיעה באוטובוס קו 567 חברת "מטרופולין", מתחנה קניון כפ"ס עד תחנה בי"ס "שבח" מופת המסגר ת"א.
10.3.20 : 20:10-21:10 –נסיעה באוטובוס קו 567 חברת "מטרופולין" מתחנת בית ספר "שבח" מופת המסגר ת"א עד תחנה קניון כפר סבא.
11.3.20 : 09:00-10:00 – נסיעה באוטובוס קו 567 חברת "מטרופולין", מתחנה קניון כפ"ס עד תחנה בי"ס "שבח," מופת המסגר ת"א .
11.3.20 : 20:30-21:30 – נסיעה באוטובוס קו 567 חברת "מטרופולין", מתחנה בי"ס "שבח, מופת המסגר ת"א עד תחנה קניון כפ"ס.
12.3.20 : 09:00-10:00 – נסיעה באוטובוס קו 567 חברת "מטרופולין" מתחנת כפ"ס עד תחנת בי"ס "שבח" מופת המסגר ת"א.
12.3.20 : 20:30-21:30 – נסיעה באוטובוס קו 567 מת"א לכפ"ס מתחנת בי"ס "שבח" מופת המסגר עד תחנת קניון כפ"ס.
1.3 19:20-19:45 רכבת קלה ירושלים מתחנת שמעון הצדיק לתחנת יפו.
17.3 15:00 מטרונית מחוף הכרמל עד בת גלים , צומת דולפין.
17.3 15:15 מטרונית מבת גלים לקרית אתא.
11.3: 21:00-20:30 נסיעה באוטובוס קו קו 282 חברת אפיקים ממסוף 2000 דרך נמיר לה' באייר 120 ראש העין.
15.3: 09.00-10.00 אוטובוס רב קוים קו 132 יציאה בשעה 09.00 מתחנת מקיף גרוס קרית גת לתחנת רבי עקיבא בביתר.
15.3: 21.00-21.20 אוטובוס רב קוים קו 138 יציאה בשעה 21.00מתחנת העירייה בביתר לתחנה בכביש 3855.
15.3: 21.20-22.00 אוטובוס חב קוים קו מס 132 יציאה בשעה 21.20 מהתחנה בכביש 3855 עד לתחנת מקיף גרוס קרית גת.
16.3: 09.00-10.00 אוטובוס של חב קוים קו 132 מתחנת מקיף גרוס קרית גת לתחנת רבי עקיבא בביתר.
16.3: 21.00-21.20 אוטובוס יב קוים קו 128 יציאה בשעה 21.00מהעיריה בביתר לתחנה בכביש 3855.
16.3: 22.00-21.20 אוטובוס חב קוים קו מס 132 יציאה בשעה 21.20 מהתחנה בכביש 3855 לתחנה במקיף גרוס קרית גת.
17.3: 09.00-10.00 אוטובוס של חב קוים קו 132 ב09.00 ממקיף גרוס קרית גת לתחנת רבי עקיבא בביתר.
17.3: 21.00-21.20 אוטובוס חב קוים קו 128 מהעירייה בביתר לתחנה כביש 3855.
17.3: 22.00-21.20 אוטובוס חב קוים קו מס 132 יציאה בשעה 21.20 מהתחנה בכביש 3855 עד לתחנה מקיף גרוס קרית גת.
18.3: 09.00-10.00 אוטובוס חב קוים מס 132 יציאה ב 09.00ממקיף גרוס קרית גת לתחנת רבי עקיבא בביתר.
18.3: 21.00-21.20 אוטובוס חב קוים קו 128 יציאה בשעה 21.00 מהעירייה בביתר לתחנה בכביש 3855.
18.3: 22.00-21.20 אוטובוס חב קוים מס 132 יציאה ב 21.20 מהתחנה בכביש 3855 עד לתחנת מקיף גרוס , קרית גת.

12.3: בשעה 8:20 נסעה ברכבת ישראל מתחנת לוד לתחנת רחובות.
16.3: 13.30-15.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
16.3: 18.30-19.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
17.3: 13.30-15.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
17.3: 18.30-19.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
18.3: 13.30-15.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
18.3: 18.30-19.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
19.3: 13.30-15.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
19.3: 18.30-19.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
22.3: 13.40-14.25 – קו אוטובוס 68, מקרית אונו לתחנה מרכזית תל אביב.
22.3: 15.10-15.55 – קו אוטובוס 68 ,מתחנה מרכזית ת"א לקריית אונו.
22.3: 16.45-17.30 – קו אוטובוס 68, מקרית אונו לתחנה מרכזית ת"א.
22.3: 18.45-19.30 – קו אוטובוס ,68 מתחנה מרכזית ת"א לקריית אונו.
22.3: 13.30-15.00 – מסוף קרית אונו, אוטובוס חברת "קווים".
22.3: 21.20-23.00 – הסעת עובדים מחניון הבנאי אזור תעשיה חולון, לאזור הצפון ,חניית ביניים בועיינה נוג'ידאת, דייר חנא, ואדי סלאמה, צומת כרמיאל.
10.3 14:18-14:45 קו 71 מצומת חריש לתחנת רכבת בינימינה.
10.3 14:56-15:30 רכבת מתחנת בנימינה לתחנת רכבת האוניברסיטה תל אביב.
10.3 15:47-16:20 רכבת מתחנת תל אביב האוניברסיטה לכפר סבא נורדאו.
10.3 17:26-18:18 רכבת מתחנת כפר סבא נורדאו לסבידור מרכז.
10.3 18:07-18:20 קו 61 מתחנת סבידור מרכז לתחנת דיזינגורף/יודפת.
10.3 19:13-19:30 קו 90 מתחנת דיזינגורף/ארלוזורוב לתחנת דרך נמיר/חיים לבנון.
10.3 22:30-22:45 קו 274 מתחנת חיים לבנון/ האוניברסיטה לתחנת בן יהודה/ארלוזורוב תל אביב.
11.3 10:25-11:10 רכבת מתחנת סבידור מרכז לתחנת בינימינה.
11.3 11:10-11:40 קו 71 מתחנת רכבת בנימינה עד צומת חריש.
19.3 07:00-08:00 קו 16 מרח' מישאל לצומת עד הלום , 17.00-18.00 קו 16 מצומת עד הלום לרחוב מישאל.

6 תגובות

ירושלים,בית הרב שלום הרוש???? זה אומר שהרב שלום הרוש שליט"א גם בבידוד ,אויי השם ..

למה לא פירסמתם על העיר צפת. יש לי בבלוק כמה בבידוד ואומרים שאחד מהם ודאי. 4 באו מאמריקה. אחד היה עם ה67 חבדניקים

כמעט כולם היו בבהכנ"ס
ה' ישמור

מזה כל אחד שני בבידוד…
בסוף כולם יהיו ברסלב…

זה לא צחוק

ישלנו קורס באמונה…
לפני חג האמונה…
כדיברי הרב

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *