שר הביטחון במסיבת עיתונאים בנושא משבר הקורונה: "יש בבני ברק כבר אכיפה מוגברת". על המצב הפוליטי: "אין ממש שיח. אנחנו מחכים שרה"מ יחליט מה תפקידנו בממשלה. אפשרי שלא נהיה בממשלה. לא נהיה בספינה ששטה לכיוון לא נכון"

שר הביטחון נפתלי בנט קיים היום (שלישי) מסיבת עיתונאים בנושא משבר הקורונה, ובתשובה והתייחס לעימות בינו לבין ראש הממשלה בנימין נתניהו בישיבת הממשלה הלילה. "צריך לעבור מתפיסה של כיבוי כל המשק לעבודה דיפרנציאלית", אמר בנט. "יש חילוקי דעות בממשלה וטוב שכך. עדיף לא לסגור עסקים כרגע כי אנחנו עלולים להגיע למצב שיהיו לנו יותר מתאבדים מאשר מתים מקורונה".

בהמשך הוסיף: "אני סבור שצריך להתחיל לפתוח את הכלכלה, רה"מ סבור אחרת… אם לא נבין את המצוקה העצומה של מי שחושש שלא יהיה לו כסף לשלם שכר דירה עלולים להיות יותר מתים מהתאבדות מאשר מתים מקורונה". עוד הוסיף כי הוא תומך בצמצום שכר הח"כים.

בתשובה לשאלה בנושא הטלת סגר על אזור מסוים בארץ אמר שר הביטחון כי, "אם יהיה צורך לבצע עוצר על שכונה או על בניין – לא נהסס. יש בבני ברק כבר אכיפה מוגברת". בנט המשיך: "יש אור בקצה מנהרת הקורונה. ‏אין צמיחה אקספוננציאלית בקצב ההידבקות והתמותה בישראל. קצב הבדיקות ליום עומד על 6,000".

בנוסף התייחס השר למו"מ הקואליציוני ואמר: "אין ממש שיח. אנחנו מחכים שרה"מ יחליט מה תפקידנו בממשלה. נהיה במקום הנכון עבורנו ועבור הציבור שלנו. אפשרי שנהיה בממשלה ואפשרי שלא נהיה. לא נהיה בספינה ששטה לכיוון לא נכון. נראה למה מכוון רה"מ, האם זו ממשלת שמאל בכיסוי ימין". עוד הוסיף: "ברור שמבחינה מהותית לא נכון להחליף ממשלה באמצע משבר הקורונה. באמצע מערכה לא נכון להחליף קברניטים. אבל רה"מ לא קוסם שיכול להעלים רצונות גנץ ואשכנזי".