צילום: טל עוז / משרד הביטחון

בנט ביקר בבני ברק: "התושבים מתנהלים למופת, נעניק את כל התמיכה"

שר הביטחון ביקר בחמ"ל המרכזי בבני ברק ושוחח עם ראש העיר, פגש את אלוף רוני נומה, ושוחח גם עם השר אריה דרעי: "המצב בבני ברק מורכב, אך לשמחתי אנחנו רואים היענות גדולה של התושבים להישמע להנחיות. כולנו יחד נירתם למאמץ שיותאם לצרכים"

שר הביטחון, נפתלי בנט, ביקר הבוקר (חמישי) בעיר בני ברק. השר ביקר בחמ"ל המרכזי, שם שוחח בשיחת וידאו עם ראש העיר, אברהם רובינשטיין, ופגש את אלוף (במיל׳) רוני נומה, המנהל את מטה המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה בעיר, מהם שמע על התמודדות התושבים והרשות המקומית עם התפשטות הנגיף.

השר שוחח גם עם שר הפנים, אריה דרעי, אשר מוביל את המערכה להגנה על העיר בני ברק. לאחר מכן, ביקר במספר חנויות מכולת ובסופר-מרקטים, במטרה ללמוד על המצב בשטח.

בתום הביקור, מסר השר "תושבי בני ברק מתנהלים למופת. חיילי צה"ל יעניקו את כל התמיכה לתושבי בני ברק, אחינו הם. המצב בבני ברק מורכב, אך לשמחתי אנחנו רואים היענות גדולה של התושבים להישמע להנחיות".

"בני ברק שונה במאפייניה ממקומות רבים אחרים: משפחות מרובות ילדים בדירות קטנות, אוכלוסייה צעירה מהרגיל, היקף נמוך באופן יחסי של אוכלוסייה מבוגרת, ניתוק מהאינטרנט, וככל הנראה היקף גבוה יחסית של תחלואה בקורונה. כולנו יחד נירתם למאמץ שיותאם לצרכים. יחד, ננצח את הקורונה", דברי בנט.

6 תגובות

בין אלוף רוני נומה לבנט אין 2 מטר אהה אחר כך מדברים על החרדים

יישר כח לבנט בימים האחרונים הוא מגן על החרדים

מה שם האבא של הרבנית עליזה פרידמן עה?

מדוע צריך להראות תמונות עצובות …

משבח את התושבים רק חבל שלא תוקף את רובינשטיין עצמו על המחדל המטורף שלו באי טיפת ניסיון לרוקן את הרחובות והבתי מדרשות כשעוד היה ניתן לעשות משהו. רובינשטיין תתבייש לך!

נא לא לדבר על שלוחא דרבנן, שופרו של מורנו ורבנו הגר"ח,
ובקשר לבנט, היום אומר כך מחר יכול להתהפך עיין ערך לפיד-בנט.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו