החלט מהערב: הכניסה והיציאה לעיר ביתר עילית פתוחה לתושבים בלבד. בעיר ישנם נכון לעכשיו 88 חולי קורונה. צוותי הרווחה מסייעים למשפחות החולים להישאר בבידוד בביתן, שניים מהסופרים בעיר פתוחים לאורך כל שעות היממה

החל מהשעה 20.00 הערב צפויים בביתר עילית להדק את האכיפה בכניסה לעיר ולא תותר כניסה לעיר למי שאינו מתגורר בעיר, מלבד כמובן ספקים ועובדים חיוניים. בנוסף הוקם היום בעיר מתחם אוהלים "בדק וסע" של מד"א שצפוי להיפתח מחר. כיום ישנם ע"פ נתוני משרד הבריאות 88 חולי קורונה בעיר.

עיריית ביתר עילית פרסמה הערב הנחיות לתושבים בהם הודיע כי לא תתקיים השנה הגעלת כלים במרחב הציבורי. ניתן לבצע הגעלת כלים בבית, על פי הוראות ההלכה. יודגש: בני משפחתם של החולים צריכים להיות בבידוד מוחלט ובשום אופן לא לצאת מן הבית. צוותי הרווחה בעירייה פועלים לסייע למשפחות אלו, כדי שלא יצטרכו לצאת מהבתים. כל אדם שחש תסמינים, כמו גם, בני משפחות של חולים מאומתים – עליהם להתקשר באופן מיידי למד"א ולהיבדק.

ליל הסדר: כל משפחה יושבת סביב שולחן הסדר רק עם בני הבית שמתגוררים כל השנה בתוך הבית. על פי ההנחיות, החל מהיום, תתאפשר כניסה לעיר אך ורק לתושבי העיר בלבד. למניעת התקהלויות, סניפי 'חסד לאלפים' ו'יש חסד' וחלק מסניפי 'שפע ברכת ה" – פתוחים לשירותכם עשרים וארבע שעות. סניף רמי לוי פעיל עד 12 בלילה.

ראש העיר מאיר רובינשטיין אמר לתושבים כי "לצורך סיוע לעירנו מול הרשויות השונות שלא עומדות בקצב, ביקשתי למנות את האלוף במיל' מר יוסי בכר שיסייע לנו מול הרשויות לטובת התושבים. אני מתחנן בפניכם. בימים האחרונים מתקיימות הלוויות בארצנו הקדושה. אנא, שמרו על ההנחיות לחומרא והצילו את חייכם ואת הקרובים אליכם. בברכת חזקו ויאמץ לבבכם".