נשיא המדינה שוחח היום עם ראש עיריית בני ברק, ראש עיריית קרית יערים, ראש עיריית כפר קאסם וראש עיריית רמת השרון. "אחים אנחנו, כולנו חיילים של בני ברק היום", אמר לרובינשטיין שענה: "מרגישים היום עטופים באהבה ובתמיכה של עם ישראל"

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין שוחח היום עם ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין, ראש עיריית טלזסטון (קרית יערים), יצחק רביץ, ראש עיריית כפר קאסם, עאדל באדיר וראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר וברך אותם בחג פסח כשר ושמח.

הנשיא חיזק את ידיהם של ראשי הערים המשלבים זרועות עם ארגוני ההצלה וזרועות הביטחון במאבק למיגור הקורונה מהערים, ושיבח את הנכונות שהביעו לסייע למוקדי התפרצות נרחבת של המגיפה. ״אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ יַעְזֹרוּ וּלְאָחִיו יֹאמַר חֲזָק,״ צטט הנשיא את הפסוק מספר ישעיהו בשיחותיו והדגיש כי הוא וצוות בית הנשיא עומדים לרשותם של ראשי הערים בכל דרך שניתן על מנת להקל ולסייע.

מעיריית בני ברק נמסר כי הנשיא ביקש למסור לתושבי העיר: "אחים אנחנו, כולנו חיילים של בני ברק היום". הנשיא סיפר לראש העיריה, כמה התרשם מהנכונות של הרבנים ומנהיגי הציבור לשנות את מנהגי החג הוותיקים, מתוך התחשבות בציווי "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

ראש העיריה, אברהם רובינשטיין הודה לנשיא מעומק ליבו על תמיכתו והדגיש: "למרות שאת ליל הסדר הזה נגזר עלינו לחגוג בהרכב מצומצם, הרי שתושבי העיר מרגישים היום עטופים באהבה ובתמיכה המשמעותית כל כך של עם ישראל ושל כוחות הביטחון".