במשחק טרוויה שהתקיים במלון ניר עציון למאות חולי הקורונה מהמגזר החרדי, בוצע סקר מה חסר לשוהים במלון, כשליש הצביעו על אוכל. אחד החולים ל'חדשות JDN': "אנשים רבים מסתובבים פה כשהם רעבים, בושה לראות אנשים נדחפים ורבים על מנות אוכל"


צילום: חזקי רייך – מלחמת מוחות

בבית המלון 'ניר עציון' שם שוהים חולי קורונה רבים התקיימה אתמול (שני) משחק טרוויה 'מלחמת מוחות' שם נשאלו השוהים מהו הדבר שהכי חסר להם, ברוב מוחץ, כמעט שליש השיבו כי הדבר שהכי חסר להם הוא 'אוכל'.

בתיעוד עצוב שהגיע לידי 'חדשות JDN' נראה כי המנחה עורך סקר בין שוהי המלון החרדיים חולי הקורונה, מהו הדבר שהכי חסר להם בימים אלו, ומה הם היו מבקשים, כשליש מהקהל השיבו כי הם היו רוצים לקבל אוכל. התיעוד אם לא היה עצוב ומקומם הוא היה משעשע.

אליהו, חולה קורונה במלון, תיאר בשיחה ל'חדשות JDN' מצב מקומם ומחפיר לפיו "אנשים רבים מסתובבים פה כשהם רעבים לחלוטין, וכשסוף סוף מגיע אוכל הכמות מצומצמת מאוד. זה ממש בושה לראות אנשים נדחפים ורבים על מנות אוכל, מישהו חייב להתעורר ולדאוג לחולים כאן".

עוד הוסיף חולה הקורונה ששוהה במלון "אנחנו לא מבקשים מותרות, לא בריכה ולא שום דבר אחר, מה שאנחנו מבקשים הוא בסך הכל דבר מאוד פשוט, אוכל חיוני ובסיסי ברווח, קשה לראות אנשים רעבים שמסתערים ורבים על אוכל כשזה מגיע, המצב באמת לא נעים בלשון המעטה".