אבל בבני ברק: הרב רפאל אפרים שיינפלד ז''ל אשר היה מתנדב בכיר בארגון זק''א תל אביב ומנהל גמ''ח לציוד אבלים בבני ברק נפטר בגיל 59 לאחר שחלה בנגיף הקורונה. מסע הלוויתו תצא הערב מביתו והיא תמשיך בדרכה לבית העלמין 'סגולה' בפתח תקווה

ברוך דיין האמת: עם צאת השבת מגיעה הידיעה המעציבה על פטירתו של הרב רפאל אפרים שיינפלד ז"ל אשר היה מתנדב בכיר בארגון זק"א תל אביב ומנהל גמ"ח לציוד אבלים בבני ברק, זאת לאחר שחלה בנגיף הקורונה והוא בשנת החמישים ותשע לחייו.

המנוח הרב רפאל אפרים שיינפלד ז"ל היה איש חסד ברמ"ח אבריו ושס"ה גידיו, כל מכריו מעידים על אדם שלא החזיק מעצמו כלום ואת כל כולו נתן לאחרים, במשך שנים רבות הוא ניהל את הגמ"ח בבני ברק עם ציוד לבתי אבלים.

עיסוקו בחסד המשיך גם לכך שהוא התנדב בארגון זק"א תל אביב שם הוא היה ניכר היטב במידותיו האצילות ובמידת החסד המפעמת בקירבו.

לפני כחודש חלה הרב רפאל אפרים שיינפלד ז"ל בנגיף הקורונה ובשל כך הוא אושפז בבית החולים איכילוב כשהוא מורדם ומונשם מצבו היתדרדר אט אט ורבים קרעו שערי שמים לרפואתו אך בליל שבת השיב הוא את נשמתו ליוצרה לדאבון לבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים.

לסיוע למשפחה

המנוח הותיר אחריו 12 יתומים המבכים מרה את לכתו של אביהם איש החסד ז"ל. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

מסע הלוויתו תצא הערב (מוצאי שבת) מביתו רחוב הרב זוננפלד 6 בבני ברק והיא תמשיך בדרכה לבית העלמין 'סגולה' בפתח תקווה שם הוא ייטמן למנוחת עולמים.

מארגון זק"א תל אביב נמסר: "רבני יחידת זק"א תל אביב, מפקדי היחידה ומתנדביה, משתתפים באבל הכבד של משפחת שיינפלד על פטירת האב שהזדכך ביסורים קשים ומרים, בהמשך מעשי החסד תנוחמו".

 

לסיוע למשפחה לחצו כאן או חייגו 0732535868