צילום: צילום: עדינה וולמן - דוברות הכנסת

הקורונה בכנסת: מספר עובדים בכנסת חלו – 4 חברי כנסת ייכנסו לבידוד

אחרי גנץ, אוחנה פורץ: עיתונאית בכירה, עוזר פרלמנטרי של ח"כ, אחת מבנות השירות העובדת בכנסת ועובדת מדור שכר בכנסת - חלו בנגיף הקורונה. בעקבות כך ייכנסו לבידוד חברי הכנסת ניר ברקת, תהילה פרידמן, עאידה תומא סלימאן, ואורנה ברביבאי
 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

מספר שוהים קבועים בכנסת, בהם עיתונאית בכירה, עוזר פרלמנטרי של ח"כ אורנה ברביבאי, אחת מבנות השירות העובדת בכנסת ועובדת מדור שכר בכנסת – התגלו כחיוביים לנגיף הקורונה. בעקבות כך ייכנסו לבידוד חברי הכנסת ניר ברקת, תהילה פרידמן, עאידה תומא סלימאן, ואורנה ברביבאי. בנוסף, עיתונאים, עוזרי חברי כנסת, ועובדים בכנסת ייאלצו להיכנס לבידוד.

כיום נמצאים בבידוד גם ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ, השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה והשר לירושלים ומורשת רפי פרץ. אני מרגיש מעולה, ומתכוון להמשיך ולעבוד כמו תמיד, רק מרחוק", כתב גנץ בטוויטר. אוחנה כתב בפייסבוק כשנסנס לבידוד כי "אנצל את זמן הבידוד גם לכתוב לכם יותר על השבועות האחרונים אותם הקדשתי ללימוד והיכרות עם גופי משרד הבט"פ, ובעיקר משטרת ישראל".

מלשכת גנץ נמסר כי "בשל חשד לחשיפה לחולה קורונה ביום א' האחרון בשעות הערב, מתוך רצון ואחריות להימנע מסיכון בהדבקה ולאחר התייעצות עם גורמים רפואיים, החליט שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ להיכנס לבידוד, עד לביצוע בדיקת קורונה וחקירה אפידימיולגית. גנץ חש בטוב וימשיך לנהל את ענייני המשרד ויתר עיסוקיו הציבוריים מהבידוד".

מלשכת אוחנה נמסר כי "על פי הוראות משרד הבריאות רק חשיפה לחולה מאומת במרחק של פחות משני מטרים לפרק זמן של למעלה מרבע שעה מחייבת בבידוד. השר אוחנה פגש במפקד מג"ב פעמיים בשבועיים האחרונים, אף אחת מהפעמים לא עונה לתיאור הנ"ל. יחד עם זאת ובמטרה למזער סיכונים, הוחלט בעצה אחת עם מנכ"ל משרד הבריאות כי השר אוחנה ייכנס לבידוד עד ליום ראשון הבא. בנוסף, השר אוחנה ערך בדיקת קורונה במהלך הסופ"ש שתוצאתה שלילית. עם זאת, כאמור, השר אוחנה צפוי להישאר בבידוד כאמצעי זהירות ובהתאם להנחיות משרד הבריאות".

מלשכת פרץ נמסר: "הבוקר התקבלה תשובה חיובית לבדיקת קורונה אצל אחד מיועצי שר ירושלים ומורשת, רפי פרץ. הפעם האחרונה בה היועץ שהה עם השר הייתה ביום שלישי שעבר. מתוך אחריות לבריאות הציבור ועד להשלמת החקירה האפידמיולוגית, הודיע השר רפי פרץ כי הוא ייכנס לבידוד עד לסיום החקירה. השר מרגיש טוב, הוא יעבור בדיקת קורונה ויפעל ע״פ ההנחיות של משרד הבריאות. כמו כן, ייכנסו לבידוד יועצים נוספים ועובדי משרד אשר באו במגע עם אותו יועץ".

גם הרמטכ"ל אביב כוכבי שהה לפני כשבוע בנוכחות משרת צה"ל שאומת היום כחולה קורונה – כך נמסר מדובר צה"ל. לאור זאת ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, ייכנסו הרמטכ"ל וקצינים נוספים לבידוד. כוכבי ישהה בבידוד ויקיים לוח זמנים רגיל, ככל שיתאפשר. "הרמטכ"ל חש בטוב, ללא תסמינים, וייבדק בזמן הקרוב", נמסר.

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. תסגרו כבר את הכנסת אידיוטים. אתם לא מבינים שהקורונה מחכה לכם דוקא שם?
  כמו כן צאו לפגרה עם כל הבג"ץ נחש והאחרים הארסיים שגם כדאי להם לצאת לפגרה מוקדמת עד אחרי החגים.
  זה לטובתכם מה לא מובן.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן