צילום: דוברות המשטרה

בשל שיעור תחלואה גבוה: משרד הבריאות קורא להימנע מכניסה לעיר ירכא

משרד הבריאות פרסם אזהרה חריגה על המועצה המקומית ירכא שבצפון: "בשל שיעור התחלואה הגבוה של נגיף קורונה - יש להימנע מכניסה למקום". המשטרה הודיעה כי תגביר את האכיפה בכפר ירכא. מחסומי בידוק הוצבו בכניסות לכפר

משרד הבריאות פרסם אמש (חמישי) אזהרה חריגה על המועצה המקומית ירכא שבצפון. מהמשרד נמסר כי "בשל שיעור התחלואה הגבוה של נגיף קורונה – יש להימנע מכניסה למקום". בעקבות כך, המשטרה הגבירה החל מהבוקר את האכיפה בכפר ירכא, על מנת לבלום את התפשטות נגיף הקורונה באזור, בהתאם להנחיות וממצאי משרד הבריאות

במסגרת המאמץ הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, תגביר המשטרה החל מהבוקר את אכיפתה בכפר ירכא, המתמקדת בתקנות לשעת חירום, בהתאם לממצאי משרד הבריאות, הרושמים היקף מאומתים גבוה במקום.

בתוך כך, עשרות שוטרים יסיירו במרכזי הקניות וייתמקדו בהסברה ואכיפת חובת עטיית מסיכה, לצד עמידתם של בתי העסק בתנאי התו הסגול וכן פיקוח אחר חייבי בידוד, למען שלומם ובריאותם של כלל תושבי הכפר.

בנוסף, המשטרה הקימה מחסומי בידוק בכניסות לכפר, בהן תמקד המשטרה את ההסברה והפיקוח בדבר מילוי הנחיות משרד הבריאות. "הציבור מתבקש להישמע להנחיות השוטרים, לנהוג בהתאם להסדרי התנועה במחסומי הבידוק ולמלא אחר הנחיות משרד הבריאות", נמסר.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *