אחרי שנפגש עם ליברמן: ראש מועצה אזורית שומרון חלה בקורונה

ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן הודיע הבוקר ברשת החברתית כי הוא נמצא חיובי לנגיף הקורונה. ונכנס לבידוד בביתו. נכנסו לבידוד לאחר חשיפה עמו: חברי הכנסת אביגדור ליברמן, יבגני סובה ועודד פורר

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הודיע הבוקר כי הוא נמצא חיובי לנגיף הקורונה. בהודעתו כתב: "מעדכן אתכם, לאחר שהתחלתי להשתעל אתמול, ביצעתי בדיקה לעדכון קורונה. קיבלתי את תוצאות הבדיקה, שיצאה חיובית. בסה"כ אני מרגיש די טוב ונמצא, כמובן, בבידוד בבית. כעת מתקיימת חקירה אפידמיולוגית, ומי שצריך להכנס לבידוד יקבל הודעה ממוקד משרד הבריאות."

הוא הדגיש: "אני זמין מהבית ונמצא בקשר מלא עם ראשי היישובים, מנהלי ועובדי המועצה. הפעילות שלי כראש המועצה תעבור בתקופה הקרובה לזום. אנצל בע"ה את זמן הבידוד בבית גם כדי לנוח ולהתחזק, מקוה שיהיה לי גם טיפה זמן לקרוא ספרים שרציתי מזמן..זה אולי לא הכי קל ונוח, אבל כזו היא תקופת הקורונה וגם בתקופה זו אמשיך להיות מסור לשליחותי."

דגן הודה לכל המתעניינים בשלומו ובסיום דבריו כתב: "אנא מכם – הישמרו ושימרו על עצמכם! בכוחנו לעצור את התפשטות הנגיף. שלוש פעולות קטנות ואנחנו מוגנים ומצמצמים את המגפה: עוטים מסכה, שומרים על ריחוק ומקפידים על היגיינה."

בתוך כך דובר הכנסת הודיע כי בתום חקירה אפידמיולוגית שנעשתה ע״י נציגי משרד הבריאות עולה כי חברי הכנסת : אביגדור ליברמן, יבגני סובה ועודד פורר (ישראל ביתנו) נדרשו להיכנס לבידוד ביתי נוכח חשיפתם למר יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון, אשר אף ביקר בכנסת ביום שני האחרון (7/9) ונמצא כחולה מאומת לנגיף הקורונה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *