צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

גנץ סייר בבני ברק: "כשאתם מסתירים מידע – מישהו נפגע מכך, קחו אחריות" • צפו

במהלך סיורו ביקר שר הביטחון בישיבת 'אורחות תורה' שם הוא דן עם ממונה הקורונה בחברה החרדית האלוף במיל' רוני נומה על השארת ישיבות במתכונת מלוניות קורונה. גנץ קרא שלא להסתיר בתשאולים של משרד הבריאות: "כשאתם מסתירים מידע - מישהו נפגע מכך"


צילום וידאו: טל עוז / משרד הביטחון

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, בני גנץ, ביקר הבוקר בעיר בני ברק. במהלך ביקורו קיבל השר סקירה במתחם בדיקות ללא צורך בהפניה שמופעל ע"י מד"א ופיקוד העורף ועמד על שיתוף הפעולה מציל החיים בין הגופים ביחד עם עיריית בני ברק ומשרד הבריאות.

לאחר מכן ביקר גנץ בישיבת "אורחות תורה", ודן עם ממונה הקורונה בחברה החרדית, אלוף במיל' רוני נומה, ואלוף במיל' מיקי אדלשטיין, במאמצים להשאיר ישיבות במתכונת מלוניות קורונה ולמנוע את חזרת החולים השוהים בישיבות לבתים בעת החופשה מהישיבות.

בסיום אמר השר גנץ: "אני מברך על שיתוף הפעולה המצוין של פיקוד העורף, מד"א ועיריית בני ברק. אבל שיתוף פעולה נוסף שהוא קריטי הוא עם האזרחים עצמם. אני קורא לכולם להישמע להנחיות, לענות בתשאולים כמו שצריך. תבינו, כשאתם מסתירים מידע – מישהו נפגע מכך. כולם חייבים לקחת אחריות אישית, רחבה, להיבדק, להישמע להנחיות וביחד נתגבר על האתגר הזה."

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *