צילום: צילום: דוברות הכנסת שמוליק גרוסמן

אשר: "לא ניתן לסנקציות על המוסדות – לא שמעתי דבר כזה מנתניהו"

יו"ר ועדת חוקה: "אם היה לממשלה שיח נכון וענייני עם הציבור החרדי, היו יכולים למצוא מתווה מסודר לפתיחת תלמודי תורה, גם במתווה החתונות שיזמתי לא זכיתי לצערי לקבל סיוע לא מראה"מ ולא מבני גנץ שגם אליו פניתי"
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

יו"ר ועדת חוקה ח"כ יעקב אשר התייחס הערב (שני) בראיון למהדורה המרכזית ב'קול חי' לפתיחת תלמודי התורה ואמר כי "אנחנו במצב עדין ושברירי, הרוח שנושבת בארץ היא אנטי חרדית וזה מדאיג אותי מאוד. קשה להסביר את סולם הערכים שאנו גאים בו ושעליו אנחנו נאבקים".

"אם היה לממשלה שיח נכון וענייני עם הציבור החרדי, היו יכולים למצוא מתווה מסודר לפתיחת תלמודי תורה, גם במתווה החתונות שיזמתי לא זכיתי לצערי לקבל סיוע לא מראה"מ ולא מבני גנץ שגם אליו פניתי".

"האתגר של מאבק הקורונה בבני ברק קשה יותר מכל הערים החרדיות, כי היא הצפופה ביותר. אין ספק שהתקופה הזו היא זמנה של מנהיגות מקומית, לראש עיר יש הרבה כח וניתן לעשות צעדים גם בלי הממשלה".

עוד מח"כ אשר לקול חי: "לא יצאנו למאבק על מסעדות וחדרי כושר, אנחנו מוכנים לוותר על הרבה דברים, אבל לא על יבנה וחכמיה. לצערי האסימון עוד לא נפל למי שצריך. כל עוד הדבר יהיה תלוי בוועדת החוקה שאני עומד בראשה לא ניתן שיטילו סנקציות על המוסדות, גם מראה"מ לא שמעתי דבר כזה, ואפילו להיפך".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן