בית כנסת בגרמניה

מרקל על ממצאי מודרנה ופייזר: "אופטימית שבשנה הבאה נמצא את הדרך החוצה"

עקב תחלואת שיא בברלין שם לא מצליחים להשתלט על המגפה וביממה האחרונה התגלו 14,419 חולים. כינסה קנצלרית גרמניה מסיבת עיתונאים: "כל יום נחשב במאבק בווירוס הקורונה ולכן הייתי רוצה לקבל מספר החלטות נוספות, מספר הנדבקים כבר לא גדל באופן אקספוננציאלי, אך עדיין גבוה"

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

לאחר שבגרמניה החליטו לדחות את ההחלטה על החמרות בסגר ל-25 בנובמבר, קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל הצהירה היום (שלישי) שהיא הייתה מעדיפה שההחלטות יתקבלו עוד היום, היא הוסיפה כי היא מודאגת מאוד מהתפשטות נגיף הקורונה במקומות מסוימים, כולל ברלין – שם הם לא מצליחים להשתלט על המגפה כאשר ביממה האחרונה התגלו 14,419 כחיוביים לקורונה במהלך היממה האחרונה.

מרקל אמרה: "כל יום נחשב במאבק בווירוס הקורונה ולכן הייתי רוצה לקבל מספר החלטות נוספות, מספר הנדבקים כבר לא גדל באופן אקספוננציאלי, אך עדיין גבוה מדי. לכן עלינו לצמצם את המגעים, לצמצם את המגעים, לצמצם את המגעים" – דברי מרקל.

הקנצלרית הביעה שמחה על ההתקדמות בפיתוח החיסונים של חברות פייזר ומודרנה, לדבריה "אופטימית שבשנה הבאה נמצא כבר את הדרך החוצה".

בתוך כך, הודיע היום שר הבריאות הצרפתי אוליבר ורן שצרפת מחזירה לעצמה את השליטה בנגיף הקורונה, אך הזהיר כי מוקדם מדי להכריז ניצחון. "אנו נמצאים בשלב בו המגפה הולכת ופוחתת, גם אם היא נשארת ברמה גבוהה", אמר ורן, יום לאחר שהמספר היומי של המקרים החדשים ירד למצב בו לא היה כבר חודש ול-9,406 מאומתים חדשים התגלו ביממה האחרונה.

כזכור, ראש ממשלת איטליה ג'וזפה קונטה הכריז בתחילת החודש הנוכחי כי יטיל סגר ברחבי המדינה בשל העלייה בנתוני התחלואה. לדבריו, קיימת אפשרות גבוהה שבין 15 ל-20 אזורים באיטליה עלולים לעבור בתוך כחודש את הסף הקריטי של כמות המאושפזים ביחידות לטיפול נמרץ. בכך איטליה מצטרפת לשאר מדינות מערב אירופה הגדולות שהודיעו על צעדים, כדי לצמצם את התחלואה לקראת חגיגות תחילת השנה האזרחית. כך פורסם ב'כאן'.

גם קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל קיימה מסיבת עיתונאים לרגל החלת המגבלות החדשות היום במדינה. מרקל אמרה כי מספר האנשים שאושפזו ביחידות לטיפול נמרץ הכפיל עצמו בעשרת הימים האחרונים. היא אמרה כי היא מבינה שצעדי הסגר קשים, אבל אם ייפעלו על פיהם – יהיה אפשר לשבור את גל התחלואה השני.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell