צילום: Yonatan Sindel/Flash90

החמרה במצבו של ח"כ ביטן: הועבר למחלקה לטיפול נמרץ לטיפול תרופתי

ח"כ דוד ביטן הועבר הבוקר למחלקה לטיפול נמרץ עקב טיפול תרופתי שהוא זקוק לו ומצריך השגחה. מטעם משפחתו והמרכז הרפואי שיבא נמסר כי מלבד זאת תהליך ההחלמה נמשך ונראה כי יחזור למחלקה רגילה עם תום הטיפול. במשפחתו מבהירים כי הוא לא מחובר שוב למכונת לב ריאה
 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

חבר הכנסת דוד ביטן הועבר הבוקר (שלישי) למחלקה לטיפול נמרץ עקב טיפול תרופתי שהוא זקוק לו ומצריך השגחה – כך נמסר בהודעה מטעם משפחתו של ביטן והמרכז הרפואי שיבא. על פי ההודעה, "מלבד זאת תהליך ההחלמה נמשך ונראה כי יחזור למחלקה רגילה עם תום הטיפול. המשפחה מודה לצוות הרפואי על הטיפול המסור ולכולם על התפילות הרבות להחלמתו של דוד".

עוד נמסר כי "בניגוד לפרסומים ח"כ ביטן לא מחובר שוב למכונת לב ריאה, הוא הוחזר לטיפול נמרץ לצורך השגחה על טיפול תרופתי שהוא מקבל. המשפחה מבקשת מהתקשורת להתייחס אך ורק לעדכונים הרשמיים שיוצאים מטעמה או מטעם דוברות בית החולים. שוב תודה לכולם על הדאגה והתפילות להחלמתו המלאה של דוד".

ביטן נדבק לפני כחודש בנגיף, ומאז 8 בדצמבר הוא מאושפז בשיבא שבתל השומר. לאחר הגעתו לבית החולים הוגדר מצבו קשה אך יציב. ביטן הגיע לשיבא כשהוא סובל מפגיעה בריאות, אך בדומה לבתי חולים אחרים – ובעקבות לקחים שהופקו מגל הקורונה הראשון – הוחלט לעכב את חיבורו לאקמו על מנת לתת לריאותיו הזדמנות להשתקם ולהתחזק באופן טבעי.

גורמים בכירים במערך החקירות האפידמיולוגיות טוענים שהוא הפר את הנחיות משרד הבריאות ונפגש עם אנשים למרות שסבל משיעול. ביטן הסביר את התנהלותו בכך שהתסמינים שחווה לא היו תסמיני קורונה, ושיעולו היה לח. לאחר כמה שבועות של אשפוז, משפחתו של ביטן עדכנה כי חל שיפור קל במצבו. אולם, כאמור, חלה כעת החמרה במצבו.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן