נתוני הקורונה: ארבעה ילדים חולי קורונה במצב קריטי; סייעת הדביקה 10 ילדים

David Cohen/Flash90

מ' הבריאות: ארבעה ילדים חולי קורונה במצב קריטי; סייעת הדביקה 10 ילדים

בבתי החולים ברחבי הארץ מאושפזים 38 ילדים ונערים עד גיל 18. בתוך כך, במשרד הבריאות אומרים כי לראשונה אותר בישראל נדבק אקראי בווריאנט הקליפורני. סך הכל, שבעה נדבקים אובחנו עם המוטציה. 444 נדבקים אובחנו עם המוטציה הדרום אפריקנית

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

מנתוני משרד הבריאות שפורסמו היום (חמישי) עולה כי 38 ילדים ונערים עד גיל 18 מאושפזים בבתי החולים, מתוכם 4 במצב אנוש ומונשמים ונער נוסף במצב קשה. במשרד הבריאות קראו לצוותי ההוראה במערכת החינוך להתחסן. לפי המשרד, סייעת שעובדת בתל אביב הדביקה 10 ילדים וגננת, לאחר שעברה בין שלושה גנים. היא הייתה בין שתי מנות חיסון. בין הנדבקים הייתה סייעת שלא התחסנה.

באשר למוטציות של הנגיף אומרים במשרד הבריאות כי לראשונה אותר בישראל נדבק אקראי בווריאנט הקליפורני. סך הכל, שבעה נדבקים אובחנו עם מוטציה זאת. עוד 444 נדבקים אובחנו עם המוטציה הדרום אפריקנית.

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין הביע הבוקר זעם על קיום מסיבות רחוב בפורים: "החוגגים במסיבות ההדבקה צריכים לדעת – זינוק בתחלואה יהיה רשום על שמכם, סגירת עסקים תהיה בגללכם, אובדן חיי אדם יהיה על מצפונכם. אתם רואים את המצב, אתם רואים איך גם צעירים נופלים לתחלואה קשה, איך המוות מגיע לכל גיל. תתעשתו. עוד לא מאוחר מדי. כדי להמשיך ביציאה מהסגר צריכים שני דברים: להקפיד ביתר שאת על ההנחיות וללכת להתחסן. אין שום הצדקה לפעולה אחרת". הוא הוסיף כי "עד כה התחסנו כ-4,600,000 איש. אתמול התחסנו כ-123,000".

מוקדם יותר היום דווח כי חולה קורונה בן 26 משכונת ראס אל-עמוד במזרח ירושלים התמוטט הבוקר (חמישי) בביתו, צוות מד"א שהוזעק לביתו ביצע בו החייאה והוא הובהל לבית החולים הדסה הר הצופים – שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

לפי נתוני משרד הבריאות המעודכנים, מקדם ההדבקה היום מוסיף לעלות, והוא עומד הבוקר על 0.93 – לעומת 0.9 אתמול. בתוך כך, אתמול אובחנו 4,298 נדבקים חדשים בנגיף ושיעור החיוביים עמד על 5.9% מתוך יותר מ-75 אלף בדיקות. מספר החולים קשה והמונשמים מוסיף לרדת – 770 חולים קשה מאושפזים בבתי החולים, מהם 249 מונשמים. כמו כן, עד כה יותר מ-3.2 מיליון ישראלים התחסנו במנת החיסון השנייה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell