בניגוד לדברי נתניהו – אלרעי-פרייס: "הקורונה עוד איתנו ואנו מתמודדים איתה"

צילום: דוד כהן / פלאש 90.

בניגוד לדברי נתניהו – אלרעי-פרייס: "הקורונה עוד איתנו ואנו מתמודדים איתה"

אחרי שרה"מ הצהיר שהמגפה מאחורינו, ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות התייחסה לדבריו: "הקורונה עוד איתנו ואנחנו מתמודדים איתה, יש פה עדיין מגפה שצריך להתייחס אליה". אלרעי-פרייס התייחסה גם לאפשרות של הגבלות בחג הפסח ןאמרה כי היא מקווה שלא יהיו הגבלות

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר שרון אלרעי-פרייס, התייחסה אתמול (שישי) לדבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בריאיון ל'פוקס ניוז' כימגפת הקורונה מאחורינו וטענה: "הקורונה עוד איתנו ואנחנו מתמודדים איתה, יש פה עדיין מגפה שצריך להתייחס אליה".

בראיון ל'חדשות 12' הוסיפה: "אני מקווה שבאמת שעם מבצע החיסונים האדיר שבו אנו נמצאים, אנחנו רואים שינוי במגמה ואני מקווה שנתחיל לחיות לצד הקורונה. אנחנו במשרד הבריאות מתייחסים אליו מאוד ברצינות כולל הנחיות מאוד קפדניות לפתוח דברים בצורה זעירה, כולל מעקבים מאוד צמודים על התחלואה בכל מיני מסגרות כמו מסגרות חינוך וכולי. אז אנחנו עוקבים אחרי זה מאוד ברצינות, יש פה עדיין מגפה שצריך להתייחס אליה"", אמרה ד"ר אלרעי-פרייס.

כזכור, ראש הממשלה נתניהו אמר לרשת החדשות האמריקניות "FOX NEWS", "אנחנו נהיה המדינה הראשונה בעולם לצאת מהקורונה. לא יצאנו מזה לגמרי, אנחנו עדיין צריכים לעטות מסכות לכמה זמן, אבל בגדול – זה מאחורינו‎".

לגבי האפשרות לביטול ועדת החריגים בנתב"ג אמרה ראש שירותי בריאות הציבור: "אין ספק שזה מדאיג מאוד, זאת נקודה לא פתורה. אני מבינה את הצורך להחזיר את כולם מחו"ל, זה באמת צורך לאומי. יחד עם זה אנחנו חייבים לעשות את זה בצורה בטוחה. אנחנו יודעים שהבידוד בבית לא מתקיים בצורה טובה". לדבריה, "זה מאוד מדאיג אותנו. הייתי רוצה להחזיר את כולם אבל לוודא שהם בבידוד, בין אם זה צמיד או אפליקציה או בכל דרך אחרת שגורמי האכיפה, שהם לא משרד הבריאות, יוודאו שהם בבידוד".

ד"ר אלרעי-פרייס התייחסה גם למחסור בצמידים האלקטרונים, "זה שמשרד הבריאות הגיע למצב שהוא צריך ללכת ולמצוא צמידים ולמצוא כלים טכנולוגיים – אני חושב שזה אומר דרשני. משרד הבריאות הוא לא גורם האכיפה במדינת ישראל. הם היו צריכים לדאוג לזה. הם יודעים שיש בעיה שאנחנו מתריעים עליה כבר חודשים, שיש בעיה באכיפת בידוד".

ראש שירותי בריאות התייחסה להגבלות בפסח: "אני מקווה שלא יהיו הגבלות, אנחנו מדברים על זה רק שאין ברירה ויש עלייה בתחלואה. כרגע אנחנו רואים ממדי תחלואה יציבים, הם לא מדהימים כי יש עדיין אלפי נדבקים ביום. מה שבאמת נותן תקווה זה המספר של החולים הקשים והקריטיים, וזה בזכות החיסון". לדבריה, "אם המגמה תמשיך אני חושבת שנוכל לחגוג פסח יותר טוב. אני מודאגת ממה שהיה בפורים עם ההתקהלויות, את התוצאות של הדבר הזה אנחנו עוד לא רואים. מקווה שלא היה לנו פורים שמח ופסח עצוב".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell