ארה"ב צפויה להכריז: מתחסנים יוכלו להיפגש ללא מסכות

המרכז למניעת מחלות בארה"ב: מתחסנים יוכלו להיפגש ללא מסכות

המרכז לבקרת ומניעת מחלות בארה"ב המליץ שהאזרחים אמריקנים שקיבלו את שתי מנות החיסון לקורונה יוכלו להיפגש ללא מסכות, ומבלי לשמור מרחק. לפי ההמלצה הם יידרשו להיפגש בקבוצות קטנות, ולהמשיך לעטות מסכות במקומות ציבוריים

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

המרכז לבקרת ומניעת מחלות בארה"ב (CDC) המליץ הערב (שני) כי אנשים שכבר חוסנו במנה השנייה יכולים להתקהל ללא מסכות. לפי ההמלצה הם יוכלו לפגוש גם צעירים שלא נמצאים בקבוצות הסיכון ושהסיכויים שלהם לחלות באופן קשה נמוכים. המתחסנים יידרשו להתקהל בקבוצות קטנות בלבד, ולהמשיך לעטות מסכות ולשמור מרחק במקומות ציבוריים.

לפי הדיווח בסוכנות הידיעות, הצוות של הבית הלבן למאבק בנגיף הקורונה צפוי להודיע היום על ההנחיה החדשה. החלטת ה-CDC היא חלק מהתהליך שנועד להבהיר לאמריקנים כיצד ארה"ב אמורה לחזור לשגרה, בשעה שמבצע החיסונים לקורונה צובר תאוצה ועשרות מיליונים כבר מחוסנים.

על פי המלצת ה-CDC, אמריקניים שכבר עברו שבועיים באז שקיבלו את המנה השנייה של החיסון יוכלו לפגוש זה את זה ללא מסכות ומבלי לשמור מרחק. הם רשאים לפגוש גם את מי שלא בקבוצות הסיכון.

ההנחיה של ה-CDC נועדה לענות תמיהתם של אזרחים ותיקים שהתחסנו ותוהים מדוע למרות שקיבלו את החיסון הם עדיין לא יכולים לפגוש קרובי משפחה, לטייל ולעשות פעולות נוספות שהיו עבורם חלק מהשגרה לפני מגפת הקורונה.

ראש ה-CDC, ד"ר רושל ולנסקי, אמרה היום: "אנחנו יודעים שאנשים רוצים להתחסן כדי שהם יוכלו לעשות את הדברים שהם נהנו מהם, ולפגוש את האנשים שהם אוהבים",
קורונה ארה"ב קליפורניה לוס אנג'לס חיסון

עד כה במבצע החיסונים של ארה"ב קיבלו יותר מ-30 מיליון את שתי מנות החיסון של פייזר או מודרנה – 9.2% מהאוכלוסייה. עשרות מיליונים אמורים לקבל החודש את המנה השנייה. קרוב ל-18% מהאוכלוסייה – 58.9 מיליון – קיבלו מנה אחת לפחות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell