הגיע הזמן ליהנות משירותי רפואה מתקדמים ואיכותיים, מבלי לצאת מהבית – הכירו את הרפואה ההיברידית של מאוחדת

שירותי הרפואה בעולם נמצאים כבר בשנים במגמה של הוספת שירותים רפואיים דיגיטליים, כאשר הקורונה האיצה את התהליך והובילה את כולנו לקבל שירותי אבחון, ייעוץ וטיפול מרחוק. היום, כשהקורונה עדיין איתנו, כולנו מכירים היטב את היתרונות של שירותי הרפואה ההיברידיים. איך משלבים בין רפואה מסורתית לשירותים מתקדמים ואיכותיים גם מרחוק? ומה כוללת מהפכת הרפואה ההיברידית של מאוחדת?

כתבות נוספות בנושא:

פגיעים: מחצית מהמכשירים הרפואיים המקוונים יכולים להיפרץ במתקפת סייבר
הקורונה פוגעת בזיכרון? מחקרים בארה"ב הראו תופעות אלצהיימר אצל חולי קורונה
מומחים מעריכים: הקורונה תפתח מוטציות חדשות וייתכן שמסוכנות יותר
בזכות הקורונה: החלה ירידה בפעילות נגיף השפעת במדינת ישראל
 • "אין לי שמלה לחופה" כלה יתומה מאב מתחננת לעזרה

  תוכן מקודם

 • רוצים לדעת עוד על מעלות תיקון שובבי"ם?

  תוכן מקודם

 • את יכולה לרכוש מקצוע מבוקש מהבית ולקבל תעודה תוך 3 חודשים לפרטים לחצי>>>

  תוכן מקודם

 • קורע לב: ששת היתומים שנותרו לבד חושפים את מסכת היסורים של אביהם

  תוכן מקודם

עידן הקורונה הוכיח כי לעיתים ישנם אפשרויות לקיים רבים מהדברים שהתרגלנו, אבל מרחוק.  אחד מהתחומים החיוניים ביותר שעברו לפלטפורמות דיגיטליות הוא שירותי הרפואה של קופות החולים – רבים מהמטופלים נמנעו מפגישות פנים מול פנים, אך עדיין היה צורך מתמיד באבחון, ייעוץ וטיפול במגוון עצום של נושאים. הקורונה האיצה את תהליך ההטמעה של שירותים חדשניים ונוחים עבור לקוחות קופות החולים.

היום יותר מתמיד, לאור העובדה שהקורונה עדיין מסרבת לעזוב והפנמת היתרונות העצומים של רפואה מרחוק בקרב האוכלוסייה, ישראלים רבים מעדיפים לצרוך שירותי רפואה היברידיים.

מאוחדת, שהחלה כבר לפני מספר שנים בהפיכה לקופה ההיברידית הראשונה בישראל, הצליחה לספק שירות איכותי ורציף גם במהלך הסגרים, מה שהוביל לשביעות רצון גבוהה מצד לקוחותיה. כיום מציעה מאוחדת שורה מקיפה של כלים מתקדמים ואיכותיים, המאפשרים ללקוחות הקופה ליהנות מחוויית שירות חדישה, מהירה ומתקדמת – ובעיקר חוסכת זמן רב ומאמץ.

מהם השירותים ההיברידיים של מאוחדת שצמחו במשך השנים? ומהי התחזית עבור הרפואה מרחוק לעתיד?

הכירו את הרפואה ההיברידית – על השילוב בין השירות האישי והליווי הצמוד, לבין שימוש בכלים דיגיטליים נוחים

רפואה היברידית שואפת להיות העתיד הטכנולוגי של שירותי הבריאות, מבלי לוותר על הליווי של הרופאים האישיים, השירות החם והדואג והפגישות הפרונטליות במרפאות. הרפואה ההיברידית היא השילוב בין הקדמה וטכנולוגיה לבין השירותים הרפואיים הישנים והמוכרים, והיא מאפשרת לכל לקוח לבחור בין מגוון אפשרויות לקבלת שירות, כך שהיא נותנת מענה לכל קשת הגילאים וגווני האוכלוסייה.

בשורה התחתונה, רפואה היברידית היא שכבה שלמה נוספת של אפשרויות ושירותים, בנוסף למפגשים הפרונטליים, המיועדים לכל הלקוחות שרוצים לחסוך זמן יקר ולקבל שירותי רפואה איכותיים מרחוק.

על פי ההערכות בעולם הרפואה, הרגלים וכלים שבעבר היו צפויים להיטמע בקרב הלקוחות והקהילה הרפואית תוך 5-10 שנים, מיושמים ביום-יום כבר עכשיו, על רקע מגפת הקורונה. על פי כל התחזיות בתחום, הכלים הדיגיטליים בעולם הרפואה צפויים רק להתרחב ולהתעצם בשנים הקרובות.

מאוחדת מובילה את המהפכה הרב-ערוצית של שירותי הרפואה בישראל

לקוחות מאוחדת נהנים משירות 'מאוחדת היברידית' הרבה לפני הקורונה, על רקע התכנון של קופת החולים להפוך לקופה ההיברידית הראשונה בישראל. מאוחדת מוסיפה ומפתחת באופן מתמיד כלים ושירותים דיגיטליים ההופכים את חוויית הלקוח לנוחה ומתקדמת.

בשנת 2018, כחלק מהתהליך ההיברידי של הקופה, חתמה מאוחדת עם ענקית הטלרפואה האמריקאית American Well על הסכם ששינה את עולם הבריאות בישראל – לראשונה, לקוחות מאוחדת יכולים לבחור בין רופאים ורופאות במגוון תחומים ולשוחח איתם באמצעים טכנולוגיים, בזמן שהרופא/ה מחובר/ת לתיק הרפואי של המטופל/ת. ההסכם מעניק ללקוחות המאוחדת גישה לרופאים מומחים, מה שאפשר שגם לתושבי הפריפריה לקבל ייעוץ מרופאים ברמה הגבוהה ביותר.

במשך השנים, השירותים ההיברידיים של מאוחדת לא הפסיקו להתרחב ולהתפתח, עם תוספת של שירותי רפואה דחופה באמצעות מיון היברידי כשהמרפאות סגורות, בלילות, בסופי שבוע וחגים, הזמנת תרופות מרשם ומוצרי פארם עד הבית, ובדיקה באמצעים טכנולוגיים בליווי הרופא/ה האישי – הכל מבלי לצאת מהבית.

ביקור דיגיטלי אצל רופא מומחה, פגישה עם רוקח היברידי ובדיקות מהבית עם מכשיר הטייטו ההיברידי

נכון להיום, שירות 'מאוחדת היברידית' מספק מגוון עצום של שירותים אותם ניתן לבצע מהבית: ביקור דיגיטלי אצל רופאי משפחה, ילדים, נשים ועור, ליווי היריון היברידי הכולל ביקורים דיגיטליים בוידיאו עם אחות ליווי הריון ומארז לביצוע בדיקות ומדדים בלי לצאת מהבית, מיון היברידי בלילות ובסופי שבוע, הזמנת תרופות ומוצרים פארם, טיפולי שפה מרחוק עם קלינאי תקשורת, טיפולי פיזיותרפיה מרחוק, פגישה עם עובד/ת סוציאלי/ת ואפילו פגישת ייעוץ עם רוקח/ת היברידי/ת.

עוד חידוש טכנולוגי נוח הוא מכשיר הטייטו ההיברידי, מכשיר קומפקטי וחכם המאפשר לבצע בבית בדיקות אוזניים, גרון, לב, ריאות ועוד. המכשיר בודק ומשגר את הנתונים ישירות לרופא/ה במהלך הביקור הדיגיטלי, וכך מאפשר לרופא/ה לבצע אבחון מקיף ואיכותי מבלי שתצטרכו להגיע למרפאה, המכשיר פעיל גם במסגרת שירות המיון ההיברידי של מאוחדת. אין ספק שמדובר בשדרוג שהיה חסר עד כה בביקורים הדיגיטליים עם הרופאים האישיים שלנו.

 

אם כן, אין ספק שהרפואה הדיגיטלית היא העתיד של שירותי הבריאות בישראל ובעולם. המהפכה ההיברידית של מאוחדת, מאפשרת לנהל את כל השירותים הרפואיים מהאפליקציה של קופת החולים בנוחות ובקלות, במקביל לשמירה על ליווי רפואי פרונטלי של הרופאים המומחים והמסורים של קופת החולים מאוחדת.

הכתבות המעניינות ביותר

הווארט של בנט לשבת - והבדיחה של גנץ היישר מהבידוד • צפו
כמעט 70 אלף מאומתים ביממה האחרונה; מספר החולים קשה ממשיך לטפס
פנינים לפרשת השבוע • הרב יוסף חיים אוהב ציון • צפו
שובר שתיקה: ניר ברקת מתייחס לראשונה לעסקת הטיעון של נתניהו
תקיפת פעילי השמאל ע''י רעולי פנים: המשטרה פתחה בחקירה; במועצת יש''ע גינו
בנט: "הורים יקרים - שמח לבשר לכם שהודעות 'הורים יקרים' מגיעות לסיומן"
עם אלות ואבנים: פעילי שמאל הותקפו על ידי רעולי פנים סמוך לשכם • צפו
צפו בגלריה המושלגת: מסע גדולי ישראל לציון החפץ חיים בראדין
המפכ''ל נגד היועמ''ש: "לא נאפשר פגיעה בשיטות עבודת המשטרה"
האזינו: 'חדשות JDN' וגאולה FM במשדר שינעים לכם את ההכנות לשבת
פרסום ראשון • פרוגרמה, הקצאת כיתות, ושפ"ע: ההסכם הקואליציוני בבית שמש
המאבק על חוק הגיוס: עדיף כלום מאשר "הרע במיעוטו" / שמואל קרמרסקי
רוצה להתקדם בחיים? תלמד לקבל ביקורת!
הדרמה במפלגת הליכוד: האם דווקא השגריר ארדן יכבוש את הראשות?
האמונה בטוב ה' היא הכלי לקבל את כל שפע התורה • הרב יחיאל מאיר צוקר • צפו
למרות שהוא מחוסן 4 פעמים: שר הביטחון גנץ נדבק בקורונה
בגור חגגו בשמחת האדמו"ר ואיראן חיסלה את טראמפ • עשרת הסרטונים הנצפים
הכול דיבורים: מנהיגים ורוח ועסקה אין / יוסף טיקוצ'ינסקי

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture