לב מלכה: מחנה נופש נערך בחג החנוכה למאתיים ילדים חולים

הרב אהרן אברמן,יו"ר ארגון 'לב מלכה': "המחנה המשותף העניק לילדים החולים רגעים של חיוך"

ארגון 'לב מלכה' ערך גם השנה כמידי שנה בחג החנוכה, מחנה נופש ל- 200 ילדים החולים במחלה ובני משפחותיהם במלון 'ניר עציון' בצפון.

קרא עוד:

[postim]

בשבועות האחרונים עמלו בהנהלת הארגון יחד עם עשרות מתנדבים על תכנון המחנה עד לפרטים הקטנים ביותר. עשרות ילדים החולים במחלה השתחררו מבתי החולים בהם מאושפזים ל- 48 שעות של טיול שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, לונה פארק ועוד. רגע השיא במחנה חנוכה- מעמד הדלקת נרות משותף יחד עם כל הילדים כשלאחריו נערכה מסיבת חנוכה בהשתתפותם של ליצנים ובדרנים שניסו לשמח את הילדים ולנסות להשכיח מהם את המחלה הנוראה איתה הם מתמודדים מידי יום ביומו בשנים האחרונות.

יצוין, כי את ימי הטיול ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" יחד עם צוות רפואי נרחב אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. בנוסף, 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש, כאשר בהם  כ-10 ילדים נכים בכיסאות גלגלים אשר לא יכולים היו להצטרף לאוטובוס מסיבת מוגבלותם, אך בארגון לא ויתרו על הצטרפותם לטיול ומצאו את הדרך לשתפם.

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה' מסכם: " המחנה המשותף העניק לילדים החולים רגעים של חיוך ושמחה וגרם גם לנחת ואושר לבני משפחותיהם ".

לב מלכה: מחנה נופש נערך בחג החנוכה למאתיים ילדים חולים לב מלכה: מחנה נופש נערך בחג החנוכה למאתיים ילדים חולים

3 תגובות

בושה תכסה פניכם כאשר אינכם מפחדים להכניס פרסומת בניגוד לדעת כל גדולי ישראל אשר אסרו את הלימודים בכל מכוני ההכשרה למיניהם וזה גם הי'ה המכתב האחרון שהגרי"ש אלישיב זצוק"ל חתם ע"ז בדם לבו.
אינכם רשאים להיקרא עוד אתר חרדי.
לא נשב שאננים למול פירצה זו.

אשריו ואשרי חלקו הלוואי והיה חלקי עימו.

לכבוד ירושלמי! תשאל את האנשים שמשתמשים בארגונים האלה אם זה טוב!
יש לך חיים קלים לא עבוד פעם בשנה אתה אסף כסף באמריקה וטוב לך!
תחשב טוב לפני אתה כתוב כאלה דברים!
מצפה להבנה לב מלכה ורפואה וחיים!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו