שירות לציבור: כמה עולה לך ביטוח משלים?

ללקוח חשוב דבר אחד: כיסוי נרחב במחיר הגון • ההשוואה בין קופות החולים מגלה: בראש הרשימה 'לאומית' עם דמי חבר נמוכים מ-20 שקלים, לעומת 30, 40 ו-50 בשאר הקופות
 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • הגאון הרב בעדני מבקש: "שלא יבושו בעת שמחתם"

  תוכן מקודם

 • " החופש הנורא ביותר בחיי " חני בעדות קשה

  תוכן מקודם

ביטוח משלים עולה כסף – זהו דבר ברור ומובן. השאלה היא רק, כמה? אין ספק כי לביטוח המשלים יתרונות ברורים: כיסוי נרחב, טיפולים משלימים, בדיקות מקיפות ועוד. אין צורך להמתין ח"ו למחלות חמורות ל"ע. הביטוח המשלים מעניק הטבות יוצאות דופן כבר בימי שגרה ואפילו בימי שמחה, בציפיה להרחבת המשפחה.

קרא עוד:

[postim]

אז כמה זה עולה לנו? כשירות לציבור, אנו מגישים את המחירון המלא, תוך השוואה ממצה בין קופות החולים השונות, במסגרתה נענה על השאלה הבסיסית: כמה יעלה לכם, מבוטחים יקרים, הביטוח המשלים, כאשר הכיסוי המוענק הינו זהה פחות או יותר בין הקופות, למעט שינויים כאלה ואחרים בתחומים שונים. חשוב כמובן לוודא טרם ההצטרפות, לבדוק היטב מה מקבלים וכמה, בעבור הביטוח המשלים.

הביטוח המשלים מתחלק לשתי דרגות עיקריות: ביטוח משלים בסיסי, וביטוח משלים פרימיום היוקרתי.
כאשר אנו בוחנים את דמי העלות של אמהות עבור ביטוח הבסיסי, ההשוואה ברורה: התשלום החודשי עבור אמהות בגילאי 25-29, מתחיל ב-53.30 שקלים במכבי, יורד ל-46.50 במאוחדת, מנמיך עוד יותר בכללית לכדי 34.30 שקלים, וסוגר את הרשימה עם המחיר הזול ביותר: 19.50 שקלים בלאומית.

לאמהות מעל גיל 30 ועד 34, טבלת המחירים נעה באותו יחס: 71.90 שקלים מדי חודש במכבי, 62.50 שקלים במאוחדת. השלישית הינה כללית עם 47.80 שקל בחודש, ואילו הזולה מכולן הינה לאומית עם 25.90 שקל בלבד. פער עצום שבהחלט מעורר ענין.

גם כאשר אנו מדלגים לביטוח הפרימיום, הפער נשמר באורח עקבי. אמהות צעירות יותר, תשלמנה בלאומית 55.20 שקלים. במקום השני ניצבת כללית עם פער של כמעט 20 שקלים, עד לסך של 74.30. מאוחדת דורשת 78 שקל לחודש עבור התענוג, ואילו מכבי סוגרת את הרשימה עם 95.30 שקלים.
אמהות עד גיל 34, תשלמנה בלאומית 65.20 שקלים – כרגיל, המחיר הנוח ביותר. כללית עם 95.10, מאוחדת כבר עוברת את רף ה-3 ספרות לכדי 101.50 שקלים, ואילו מכבי מגיעה לכדי 115.90 שקלים עלות מדי חודש.

העיקרון ברור: 'לאומית' מאפשרת את ההצטרפות הנוחה ביותר לכיסו של הלקוח לביטוחים המשלימים בכל הדרגות ולכל הגילאים האמורים. הפער מגיע עד כדי 64% לעומת שאר הקופות! קחו גם את התמורה לאגרה. דמי הבראה ליולדת, מגיעים בלאומית לרמה הגבוהה ביותר מבין הקופות: במכבי מקבלת האם מן הילד הרביעי 250 שקלים ללילה ובכללית 228 שקלים. מאוחדת מעניקה כבר מהילד השלישי 246 שקלים מדי לילה, ואילו לאומית אף היא מעניקה מהילד השלישי דמי הבראה מוגדלים בסך 259 שקלים בכל לילה – עד 3 לילות הבראה.

ועוד לא הרחבנו אודות בדיקות 'דור ישרים', כאשר ההחזר בלאומית עומד על מעל 600 שקלים, על התייעצות עם רופא מומחה הזוכה להחזר גבוה של 660 שקלים, ואפילו אין הגבלה על רשימת רופאים. כל מומחה שתבחרו (בעל מומחיות של 5 שנים ויותר), אתם מוזמנים לקבל ממנו חוות דעת שניה!
שרק נהיה בריאים!

כתבות קשורות

נתונים מעודדים: מרבית המחוסנים שחלו בקורונה לא הדביקו אנשים אחרים
המדריך ששווה לכם כסף: העו"ד מסביר כיצד ואיך ניתן להגיש תביעות נזיקין
רשלנות רפואית: הרופאים התבלבלו במטופלת - והשתילו לה עדשה של חולה אחר
התקדמות משמעותית במחקר בדרך למציאת תרופה ישראלית נגד הקורונה
לפני 60 שנה היה קבור 3 ימים בהריסות רעידת אדמה; השבוע עבר ניתוח
העיריה תחלק למבוגרים ציוד ייחודי ללא עלות למניעת נפילות
הדיאטנית והיועצת למגזר החרדי במשרד הבריאות מגישה המלצות הכנה לצום
4 טיפים חשובים: איך לעבור את הצום בקלות? ואיך נכון לאכול אחריו?
משרד הבריאות מזהיר מפני עומס חום קיצוני שצפוי בימים הקרובים
במעמד כמאה רבנים: הועידה השנתית לרפואה והלכה של רשת בתי ההוראה המאורות וכללית
לראשונה בישראל: אמבולנס ייחודי ישנע קשישים ללא עלות
טיפולים חדשניים בסרטן הלבלב

5 תגובות

 1. אני בכללית כי איפוא שאני גר אין מרפאה של לאומית אבל אני יודע את זה מזמן והלואי שיכולתי להיות בלאומית , בפרט לאחרונה אני שומע ממשפחתי כי הם עלו בשירות ברמה גבוה

  חן חן

 2. כתבה יחצנית מוזרה..
  יש לכם נתוני אמת על כמות הכספים המוחזרת ללקוחות??
  לי למשל ידוע שמכבי הוציאה יותר מההכנסות בשנת 2011 ואולצה על ידי משרד הבריאות לקצץ בהחזרים…

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן