לב מלכה: מחנה הנופש לילדים חולים בזכות ברכת הגר"ע זצוק"ל

ברכת הצדיק • מחנה הנופש לילדים החולים נערך ע"י ארגון 'לב מלכה' בזכות ברכת מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל • הנהלת הארגון החליטה להקדיש את המחנה לזכרו של הרב זצוק"ל

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

שנה חלפה מאז ביקרה משלחת מארגון 'לב מלכה' בראשות הרב אהרן אברמן, יו"ר הארגון במעונו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, בכדי לקבל ברכה והכוונה לגבי המשך פעילות הארגון למען הילדים החולים בעם ישראל.

קרא עוד:

[postim]

במהלך ביקורם סיפר הרב אברמן למרן הגר"ע יוסף זצוק"ל כי כבר חודשים ארוכים שהוא עמל על הפקת מחנה נופש בלונדון למאה ילדים חולי סרטן שחולים ל"ע במחלה הארורה, וזאת במטרה להשכיח מהם את הטיפולים הקשים ולעלות על פניהם קצת חיוך ואושר. "כבוד הרב", משחזר הרב אברמן את השיחה שלא פורסמה עד עתה, "ארגון מחנה נופש שכזה מסתכם בעשרות אלפי דולרים ואין לארגון את האמצעים הנדרשים בכדי לממן מהתקציב השוטף.. ומעמך בית ישראל קשה לבקש תרומות גדולות, המצב הכלכלי אצל כולם בכי רע. נשמח לזכות לברכת הרב שנצליח להשיג את כל המימון הדרוש למחנה, בכדי שלא נשיב את פני הילדים ריקם" סיים הרב אברמן את דבריו.

מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל הסתכל על הרב אברמן בעיניו האבהיות ובמבט מחויך השיב לו "אבל העניין הסתדר". הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' לא הבין למה התכוון מרן זצוק"ל, אך שתק וקיבל את הברכה על פעילות הארגון ויוצא מהחדר. חולפות להן מספר דקות בודדות והרב אברמן מקבל טלפון ממשרדי הארגון. בקו הטלפון מבשרים לו כי לפני מספר דקות נכנס אדם אלמוני וסיפר ששמע על המחנה שהארגון יוזם, והשאיר במקום צ'ק שמכסה את כל העלויות החסרות למימון המחנה. הרב אברמן יו"ר הארגון היה המום מיד השגחה העליונה ומדברי מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל בברכתו 'אבל העניין הסתדר'.

בתוך כך, בארגון 'לב מלכה' החליטו כי מחנה נופש הקרוב לילדים חולי סרטן יתקיים לעילוי נשמתו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל שעניין הילדים החולים ומצב בריאותם היה קרוב מאוד ללבו.

הגרע יוסף מעיין בספר שיצא לאור ע"י הארגון