ארגון 'לב מלכה' בהיערכות לשלג בירושלים

ג'יפים 4 4x יאספו לבתי החולים את הילדים הזקוקים לטיפולים כימותרפיים בלבד | הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה:" בשנה שעברה חמ"ל השלג קרס כתוצאה מעומס הפניות של אלפים" | קריאה לציבור: לא להתקשר במהלך מבצע השלג למעט מקרים של ילדים הזקוקים לטיפולים כימותרפיים

"כל הילדים חולי סרטן הזקוקים לטיפולים כימותרפיים יאספו מהבתים שלהם לבתי החולים בירושלים, ולאחר מכן יחוזרו לבתיהם" כך הוחלט בסיום ישיבת הערכות מצב שנערכה בארגון 'לב מלכה' לקראת השלג הצפוי להתחיל לרדת בהרי ירושלים ביום רביעי- ומשעות אחר הצהריים תחול החמרה משמעותית בעוצמת השלג.

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' הצטיידו במספר ג'יפים 4×4 אשר הוחנו כראוי לשלג עם שרשראות ונבדקו על ידי בעלי מקצוע, ותפקידם יהיה להסיע את הילדים חולי סרטן לבתי החולים על מנת לעבור טיפולים כימותרפיים. כמו כן, ילדים חולי סרטן אשר סיימו את הטיפולים בבתי החולים בבירה יוחזרו בסיום הטיפול לבתיהם, וזאת במטרה שלא יישארו בקור העז בבתי החולים לבדם.

הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה':" אנחנו מבקשים מהציבור הרחב לא להתקשר אלינו במהלך מבצע השלג ולבקש נסיעות לבתי החולים למעט למקרים של ילדים חולי סרטן הזקוקים לטיפולים כימותרפיים. בשנה שעברה מוקדי הטלפון בחמ"ל השלג קרסו כתוצאה מעומס הפניות של האלפים שביקשו נסיעות שאינן קריטיות. הטלפון בחמ"ל- 02-5376666.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו