במעמד סגן שר הבריאות: נחנך חדר המיון הקדמי של 'טרם' בבאר שבע

בהשתתפות רב העיר, סגן שר הבריאות ואישי ציבור התקיים טקס חנוכת הבית למיון 'טרם' בבאר שבע • מאז פתיחתו כבר נהנו אלפים משירותי רפואה דחופה במיון החדש • במיון 'טרם' יינתן מענה ברפואה דחופה בידי מיטב אנשי המקצוע ובתוך פרק זמן קצר

אירוע רב רושם נערך השבוע בבאר שבע, עת נחנך באופן פורמאלי מיון 'טרם' שישרת את תושבי העיר והסביבה.

בטקס חנוכת הבית כיבדו בנוכחותם רב העיר הגאון הרב יהודה דרעי, סגן שר הבריאות חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן, מנהלי קופות החולים, וראשי ומנהלי 'טרם'.

במהלך הטקס שיבחו הנוכחים את יוזמת 'טרם' להקים חדר מיון קדמי בבאר שבע, דבר שישפר באופן משמעותי את איכות הטיפול והזמינות הרפואית בעת מקרה חירום, בכל האזור כולו ויעניק איכות טיפול ושירות חדשני.

רב העיר הגאון הרב יהודה דרעי אמר בדברי הברכה: "מרגש לראות את המקום הזה, מקום שבו יינתן שרות לעשרות אלפי התושבים. זו בשורה אמתית לתושבי העיר שיקבלו מענה רפואי ומקצועי. אני רואה את המקום הזה כמקום מציל חיים וכל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא".

סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן שיבח את היוזמה ואמר: "אני עוקב אחר ההתפתחות של 'טרם' ושמח לגלות כי הפכתם לרשת ארצית גדולה ורחבה שמעניקים שרותי רפואה טובים ומתקדמים ובעיקר מקצרים תורים ומסייעים לבתי החולים".

ד"ר מיכאל גדלוביץ מנהל מחוז דרום במשרד הבריאות: "משרד הבריאות זוכה לשיתוף פעולה מלאה ומצוי בקשר הדוק עם טרם כמו גם בתי החולים וקופות החולים. אני מלווה מקרוב את סניפי טרם בדרום ובהם באשדוד, קרית גת ואילת ועוקב אחר הטיפול שלהם, ואני שמח לראות את עבודת הצוות המקצועי והמיומן, ואנו רק מברכים על כל חדר מיון קדמי נוסף שטרם פותחים".

מנכ"ל רשת מיוני 'טרם' מר נתן אפלבאום אמר: " נגישות שרותי הרפואה דחופה הם אחד מהצרכים הבסיסים ביותר של כל חברה וחברה בכל עיר ועיר, ולפעמים לצערנו גם החסרים ביותר.

השליחות שלקחנו על עצמנו בטרם, הוא לתת מענה לצורך זה, ולדאוג, שכל מטופל יכול לקבל שירותי רפואה דחופה מהירים ומקצועיים, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 יום בשנה".

המיון החדש של 'טרם' בבאר שבע ישרת את תושבי האזור שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

אל מיוני 'טרם' ברחבי הארץ מגיעים חברי קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. ל'טרם' הסדרים עם רוב קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית שנעה בין 0-84 ₪, בהתאם לקופה בה הוא חבר.

במיון 'טרם' ניתנים שירותים מגוונים בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאים בכירים. על פי נתוני 'טרם' חוסכים רוב רובם של המטופלים עם הגעתם ל'טרם' את ההגעה לחדרי המיון המרוחקים והסואנים ובכך משלימים את הטיפול המקצועי במסגרת מיון 'טרם' בתוך כשעה.

את 'טרם' פוקדים בכל שנה מעל 600 אלף איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.

במעמד סגן שר הבריאות נחנך חדר המיון הקדמי של 'טרם' בבאר שבע (2)

במעמד סגן שר הבריאות נחנך חדר המיון הקדמי של 'טרם' בבאר שבע (3)

במעמד סגן שר הבריאות נחנך חדר המיון הקדמי של 'טרם' בבאר שבע (4)

במעמד סגן שר הבריאות נחנך חדר המיון הקדמי של 'טרם' בבאר שבע (5)

במעמד סגן שר הבריאות נחנך חדר המיון הקדמי של 'טרם' בבאר שבע (6)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *