ד"ר גרוזמן שמונה לאחרונה למנהל המרכז הרפואי קפלן מקבוצת הכללית שימש במספר תפקידים בכירים במרכזים רפואיים שונים, כך למשל בין תפקידיו ניתן למנות תפקידי ניהול שונים כמו מנהל בית החולים השרון, סגן מנהל בית החולים בילינסון מקבוצת הכללית ועוד.

בימים אלה מקיים ד"ר קרלוס גרוזמן מנהל המרכז הרפואי קפלן מקבוצת הכללית סבב ביקורים אצל אדמורי"ם ורבנים מובילים מקרב הציבור החרדי כך למשל נפגש מנהל בית החולים עם האדמו"ר מפיטסבורג שאירח את ד"ר גרוזמן במעון קודשו בעיר אשדוד .
מיד לאחר מינויו ערך ד"ר גרוזמן סבב ביקורים אצל רבנים ואדמורי"ם על מנת להתברך בברכת הצלחה בתפקיד החדש. את הסיור יזם והוביל מנהל קשרי הקהילה בבית החולים הרב מרדכי רוזנברג שאמר "כי מיד עם היכנס ד"ר גרוזמן לתפקידו הנוכחי החל בתהליך להכרת והבנת הציבור החרדי, התהליך שכלל ביקורים אצל גדולי הרבנים והאדמורי"ם מוכיח כי הציבור החרדי נמצא בראש מעייניו של הצוות הרפואי והמנהלי של בית החולים"
עם סיום סבב הביקורים אמר ד"ר גרוזמן "כבית חולים המשרת מידי יום מאות מטופלים ובתוך זה גם מטופלים מקרב הציבור החרדי ראיתי לנכון לערוך סיור למידה מקרוב של ציבור יקר זה, את מסקנות הסיור ניישם ונטמיע בקרב בצוות הרפואי והמנהלי של בית החולים ובכך נמשיך לשמש כבית החולים המוביל של הציבור החרדי"