בשורת שירותי הרפואה הדחופה מגיעה למודיעין עילית: רשת מיוני 'טרם' תפתח בקרוב סניף בעיר

ציפייה קיימת בקרב תושבי מודיעין עילית וסביבתה לקראת פתיחת מיון 'טרם' בעיר * המיון ייפתח הודות ליוזמתו של ראש העיר הרב יעקב גוטרמן ובעזרתו של שר הבריאות הרב יעקב ליצמן* במיון יינתן מענה ברפואה דחופה בידי מיטב אנשי המקצוע ובתוך פרק זמן קצר

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • יצא לדרך: התרגשות לקראת חלוקת הקמחא דפיסחא הגדולה בעולם

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • השנה זוכים פעמיים- גם מקיימים את ההבטחה וגם זוכים בטיסה

  תוכן מקודם

מהפכת שירותי הרפואה הדחופה של 'טרם' מגיעה גם למודיעין עילית: בקרב תושבי מודיעין עילית קיימת ציפייה לקראת פתיחת מיון 'טרם' ברחוב אבני נזר 46 בעיר שצפוי לחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה באזור. המיון ייפתח אי"ה במהלך החודש הקרוב.
המיון החדש של 'טרם' ינוהל ע"י הרב נחום גיטלר והוא ישרת את התושבים שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

המיון יהיה פתוח בכל ימות השבוע כמו גם בשבתות ובחגים
כאשר בימים א' עד ה' : 18:00 עד 24:00
שישי ושבת- מהשעה 09:00 ועד 24:00
בהמשך, לאחר תקופת הרצה צפוי המיון לפעול בכל שעות הלילה.
מכון הדמיה שנותן שירותי רנטגן ואולטרהסאונד- יהיה פתוח מהשעה 09:00 עד 24:00.

מענה ייחודי לסניף מודיעין עילית שבמקום יפעל גם מרכז לבריאות האישה. בכל נושאי גניקולוגיה ואולטרסאונד
במוקד 'טרם' נערכות בדיקות מעבדה מקיפות : ספירת דם, אלקטרוליטים, אנזימי לב, ביוכימיה, תרביות
בדיקות אקג, רנטגן ואולטרהסאונד, גיבוס, תפרים והדבקות, מתן נוזלים תוך ורידיים- כולם מתבצעים במקום.
היוזמה לפתיחת המיון בעיר זכה לברכתם של המרא דאתרא ורבני העיר שליט"א מכל החוגים והעדות שבירכו על היוזמה הברוכה בהבאת בשורה רפואית מקצועית למען תושבי העיר. בנוסף הביעו מנהלי ונציגי קופות החולים וארגוני החסד והרפואה בעיר את שביעות רצונם מפתיחת הסניף שיביא למענה עבור רבבות התושבים שלא זכו עד היום לשירותי רפואה דחופה בעיר.
המקום יפעל על פי הוראות המרא דאתרא הגר"מ קסלר שליט"א ובהן ההנחיות המיוחדות להפעלת המקום בשבת וחג.
יוזם הרעיון ראש העיר הרב יעקב גוטרמן: "פתיחתו של מיון 'טרם' בעיר הינה בשורה גדולה עבור תושבי העיר שעד היום לא זכו למענה מקצועי מיטבי בתחום הרפואה הדחופה. אני מברך את שר הבריאות הרב יעקב ליצמן שפעל רבות להוציא לפועל את היוזמה הברוכה כחלק מחזונו לנגישות הרפואה, וכמובן לרשת 'טרם' ולמנכ"ל מר נתן אפלבאום שידועים במהפכה שחוללו בכל עיר אליה הגיעו. העובדה שמחזיק תיק בטחון חרום והצלה וחבר מועצת העיר הרב נחום גיטלר נבחר לנהל את המיון בעיר, תביא ללא ספק לתוצאות מיטביות למען תושבי העיר, בתקווה שהמיון יידרש אך ורק לטפל באירועים משמחים".
מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "רשת 'טרם' חרטה על דגלה שירות רפואי מקצועי, איכות ללא פשרות, במהירות ובזמינות מרבית לצד שירות אדיב ומתחשב. אני שמח לפתוח את הסניף בעיר מודיעין עילית ולהביא את בשורת הרפואה הדחופה גם לתושבי העיר".
אל מיוני 'טרם' ברחבי הארץ מגיעים חברי קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. ל'טרם' הסדרים עם כל קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית נמוכה משמעותית מאגרת חדר מיון.
במיון 'טרם' ניתנים שירותים מגוונים בידי בכירי אנשי המקצוע הרפואיים כאשר במיון מעטפת רחבה של שירותי מעבדה, רנטגן והדמיה, לצד טיפולים מגוונים הניתנים בידי רופאים בכירים. על פי נתוני 'טרם' חוסכים רוב רובם של המטופלים עם הגעתם ל'טרם' את ההגעה לחדרי המיון הסואנים ובכך משלימים את הטיפול המקצועי במסגרת מיון 'טרם' בתוך כשעה.
לאחר המהפכה שחוללה 'טרם' בירושלים, בית שמש, נהריה, כרמיאל, בני ברק, מודיעין, אשדוד, קרית גת ובשאר ערי הארץ, הוחלט על פתיחת מיון אף במודיעין עילית, כשהצפי הוא לחולל מהפכה גם בעיר ברוכת הילדים כשרוב הפונים יוכלו לקבל טיפול מקצועי ומסור וללא צורך להגיע לחדרי המיון הסואנים. את 'טרם' פוקדים בכל שנה מעל 600 אלף איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell