בשורה משמחת לרגישים לגלוטן

הסתיים תהליך מורכב שהושקעו בו משאבים רבים - מעתה כל חטיפי שטראוס המלוחים, אינם מכילים גלוטן!
 • ודאי כל התורמים יזכו למידה כנגד מידה שצאצאיהם יהיו בריאים בנפשם

  תוכן מקודם

 • גם מעדן שוקולד אמיתי וגם גלילי וופל קראנצ'י? בואו להכיר מקרוב >>

  תוכן מקודם

 • מזעזע: נסע לפרנס את משפחתו ונפטר בחו"ל מדום לב

  תוכן מקודם

 • "איבדנו בעל, אבא וסבא אהוב" משפחת פרוש מתאבלת

  תוכן מקודם

כתבות נוספות בנושא:

במפגש עיתונאים שנערך במפעל שטראוס פריטוליי בשדרות, הודיע דניאל זינגר- מנכ"ל החברה, כי כל החטיפים המלוחים, המוכרים והאהובים כגון: תפוצ'יפס, דוריטוס, שוש, וצ'יטוס, אינם מכילים גלוטן והוסיף כי בשונה מהמצב הקיים בשוק, מוצרי שטראוס פריטוליי ללא גלוטן, נמכרים במחיר הרגיל ללא כל עלות נוספת! את מגוון המוצרים שאינם מכילים גלוטן תוכלו לזהות על פי סימון הפרח שעל האריזה.

שטראוס מלוחים - תמונה 1
דניאל זינגר – מנכ"ל שטראוס פריטוליי מדבר במפגש עיתונאים במפעל שטראוס פריטוליי בשדרות

המפגש נערך לרגל שורת מהלכים ייחודיים שמקדמת החברה עבור המגזר החרדי בפרט וציבור הצרכנים ככלל: מבצע 'שקית הזהב' של תפוצי'פס הזוכה להיענות חסרת תקדים, החלת כשרות הבד"ץ על חטיף הדוריטוס בטעם המבוקש ביותר – דוריטוס חמוץ חריף, שת"פ הפקת 'עולם ומלואו' עם החטיף האהוב צ'יטוס, מעבר כל החטיפים להיות ללא גלוטן, הורדת אחוז הנתרן והשקת דוריטוס מיני- חטיף באריזה חדשנית וייחודית.

מנכ"ל החברה התייחס לרפורמה שמוביל שר הבריאות הרב יעקב ליצמן: "אני מעריך מאד את השר ליצמן, הוא איש של עשיה, שטובת הצרכנים עומדת לנגד עיניו ואנחנו בשטראוס מאמינים שמה שטוב לצרכנים, עושה טוב גם לתעשייה. כחברה מובילה בישראל יש לנו אחריות כלפי בריאותו של הצרכן ואנו עובדים יד ביד עם משרד הבריאות והשר ליצמן העומד בראשו". לפני 3 שנים הורדנו את רמת הנתרן ב-9%, בשנה האחרונה הורדנו 5% נוספים ואנו עושים מאמצים ברמה הטכנולוגית להוריד אחוזים נוספים, מבלי לפגוע בטעם ובאיכות המוצרים.

מנכ"ל שטראוס פריטוליי ציין כי המגזר החרדי הוא מגזר אסטרטגי, אנו רואים את האהדה בקרב הקהל החרדי למגוון החטיפים, תפוצ'יפס, דוריטוס, צ'יטוס ושוש ותופרים מבצעים בהתאמה מושלמת לרוח החינוך והאווירה החרדית. נמשיך לחזק את הקשר עם הציבור החרדי ונעניק לכל הצרכנים שלנו את ההנאה והכיף שמאפיינים את מותגי שטראוס פריטוליי.

יהודה אשש – מנהל התפעול, הציג בפני הנוכחים את ההתפתחויות הטכנולוגיות במפעל שטראוס פריטוליי בשדרות. כמפעל הפועל תחת שותפות שטראוס ופפסיקו העולמית- חברת המזון השניה בגודלה בעולם, עלינו לעמוד בסטנדרטים קפדניים במיוחד. חמרי הגלם לכל מוצר ומוצר נבחרים בקפידה. למשל, לצורך הכנת תפוצ'יפס, החטיף האהוב, אגרונומים מומחים מלווים את גידול תפוחי האדמה החל מבחירת הזן אותו יגדלו – היות ותפוחי האדמה המשמשים להכנת תפוצ'יפס הינם מזן מיוחד המתאים באופן אופטימלי להכנת תפוצ'יפס. אשש הוסיף כי על מנת ליעל את התהליכי העבודה מרבית הייצור נעשה ללא מגע יד אדם, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. יהודה אשש סיפר על ההתמודדות בימי מבצע צוק איתן. כידוע, מפעל שטראוס פריטוליי שוכן בשדרות – אחד מישובי עוטף עזה, מספק פרנסה לעובדיו – תושבי שדרות והסביבה כמו גם לחקלאים המספקים לו תפוחי אדמה, בימי הלחימה, סיפק המפעל גם תחושת מוגנות וסייע לשמור על שגרת חיים בריאה.

המטרה: השוואת מחירי לחם מקמח מלא ללחם הרגיל

כתבות קשורות

נתונים מעודדים: מרבית המחוסנים שחלו בקורונה לא הדביקו אנשים אחרים
המדריך ששווה לכם כסף: העו"ד מסביר כיצד ואיך ניתן להגיש תביעות נזיקין
רשלנות רפואית: הרופאים התבלבלו במטופלת - והשתילו לה עדשה של חולה אחר
התקדמות משמעותית במחקר בדרך למציאת תרופה ישראלית נגד הקורונה
לפני 60 שנה היה קבור 3 ימים בהריסות רעידת אדמה; השבוע עבר ניתוח
העיריה תחלק למבוגרים ציוד ייחודי ללא עלות למניעת נפילות
הדיאטנית והיועצת למגזר החרדי במשרד הבריאות מגישה המלצות הכנה לצום
4 טיפים חשובים: איך לעבור את הצום בקלות? ואיך נכון לאכול אחריו?
משרד הבריאות מזהיר מפני עומס חום קיצוני שצפוי בימים הקרובים
במעמד כמאה רבנים: הועידה השנתית לרפואה והלכה של רשת בתי ההוראה המאורות וכללית
לראשונה בישראל: אמבולנס ייחודי ישנע קשישים ללא עלות
טיפולים חדשניים בסרטן הלבלב

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן