מדוע הגיעו הפיקוד הבכיר של משטרת דן לסיור בבית החולים?

ביוזמת סגן ראש העיר בני ברק ומחזיק תיק השיטור העירוני מנחם שפירא, הגיעו סגל הפיקוד הבכיר של מרחב דן לסיור מקצועי במרכז הרפואי מעייני הישועה

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

סגל הפיקוד הבכיר של מרחב דן במשטרת ישראל קיימו סיור מקצועי מקיף במרכז הרפואי מעיני הישועה בבני ברק. בסיור השתתפו נציגים בכירים מאגפי המבצעים, החקירות, הבילוש והתנועה, בראשות מפקד המרחב נצ"מ שי אזולאי. הסיור התקיים ביוזמת סגן ראש עיריית בני ברק ומחזיק תיק השיטור העירוני מנחם שפירא, במטרה לייעל את התיאום בין הגופים בעת חרום.

את המשלחת הוביל המנהל האדמיניסטרטיבי יהושע יוסקוביץ. הסיור נפתח בגג בית חולים משם צפו המשתתפים בהשתאות במיזמי הענק של "מעייני הישועה" הנמצאים בשלבי בניה שונים – בנין מרכז היידן לקרדיולוגיה הכולל בית חולים לשעת חרום ובנין המרכז לבריאות הנפש.

במחלקת ילודים האזינו המשתתפים להסבר מרתק ממנהל אגף ילודים ופגים ד"ר דניאל לובין, אודות הישגי המחלקה בתחומי הצלת חיים ובמיוחד בתחום מניעת זיהומים שבו זכתה המחלקה להישגים בינלאומים. הם הופתעו לשמוע כי "מעיני הישועה" הוא בית החולים השלישי בגודלו בישראל במספר הלידות והמוביל במקום הראשון בתחום שביעות הרצון של המטופלים, בכל המחלקות. קב"ט מעיני הישועה מר ליאור אביטן סקר בפני הנוכחים את נושאי אבטחת קרית המרכז הרפואי המתפרס על פני שטח ענק.

מוביל בהתפתחות בזמן כה קצר

בתום הסיור התאספו המשתתפים למפגש קבלת פנים באולם הישיבות של הנהלת המרכז הרפואי, בהשתתפות מנכ"ל המרכז הרפואי הרב שלמה רוטשילד והמנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד. השניים הציגו בפני הקצינים את תרשימי התפתחות בית החולים בשנה האחרונה והעובדה כי זהו בית חולים המוביל בישראל בהתפתחות בזמן קצר כל כך. כן הציגו את המאפיין הייחודי של "מעיני הישועה" בהיותו בית חולים ציבורי קהילתי המפתח תחומי שירות לפי צרכי הקהילה. המנכ"ל הרב שלמה רוטשילד הדגיש את השליחות המיוחדת שנפלה בחלקו, להמשיך ולהעצים את החזון הגדול של אביו – נשיא ומייסד המרכז הרפואי הרב ד"ר משה רוטשילד.

סגר"ע בני ברק מנחם שפירא ציין לשבח את מנכ"ל בית החולים המוביל את ההתפתחות המרשימה ביד רמה. "זה קידוש ד' לראות בית חולים כזה שהתפתח בממדים עצומים תוך זמן קצר כל כך, כאשר הכל נעשה בהכוונת חברי ועד ההלכה", אמר.

ממ"ר דן ניצב משנה שי אזולאי הודה בדבריו להנהלת בית החולים ולסגר"ע הרב מנחם שפירא על שיתוף הפעולה למען תושבי העיר. מפקד המרחב העניק תעודות הוקרה וצל"ש מטעם המשטרה למנכ"ל הרב שלמה רוטשילד ולמנהל הרפואי פרופ' מוטי רביד, בגין פעילותם המבורכת במהלך כל ימות השנה.

20160822_085958

20160822_091147

IMG_3156

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell