נשיא המדינה חגג את ליל הסדר עם בתו בניגוד להנחיות משרד הבריאות. בית הנשיא: "עברה בדיקת קורונה". זעם ברשת על ראש הממשלה שצולם עם בנו אבנר ב"ליל הסדר" שנערך ביום שלישי. סביבת נתניהו: "אבנר שוהה כל יום במשך שעות רבות במעון רה"מ"

נשיא המדינה ראובן ריבלין חגג את ליל הסדר עם בתו בבית הנשיא, בניגוד להנחיות משרד הבריאות שאסרו על עריכת ליל הסדר עם מי שאינו מתגורר תחת אותה קורת גג – כך דווח היום (שישי) ב'כאן חדשות'. לפי הדיווח, בתו של הנשיא ומשפחתה הגיעו לביתו ביום שלישי בצהריים, כשהמשפחה שהתה בנפרד ביחידת האירוח בבית הנשיא ואילו בתו שהתה עם הנשיא בביתו.

ריבלין פרסם התנצלות וכתב כי, "בטרם תכנס השבת אני מבקש להתנצל. אני קורא את התגובות הקשות לכך שבתי מלווה אותי במהלך החג ואני מבין את רובן. מאז הלכה נחמה ילדיי מסייעים לי רבות בענייני האישיים, וגם במענה הנדרש בענייני עבודה כאנשי קשר במהלך החגים וסופי השבוע, כשלשכתי אינה מאוישת. אני מבין כי אם לא מכירים את סדר יומי כנשיא, קשה להבין זאת ואני מצר על כך. מועדים לשמחה ושבת שלום לכולכם".

מבית הנשיא נמסר מוקדם יותר בתגובה: "את הנשיא ליוותה ותלווה במהלך החג ביתו לאחר שעברה בדיקת קורונה ונמצאה שלילית. מאז שנפטרה נחמה, שוהה לצד הנשיא בשבתות וחגים ובטיסות לחו״ל אחד מבני משפחתו באופן קבוע וזאת בעיקר על מנת לסייע לו בצרכיו האישיים ולאפשר לו לעמוד בקשר עם גורמים רלוונטיים הנוגעים לעבודתו בעת הצורך".

במהלך החג התחוללה סערה לאחר שאבנר נתניהו צולם לצד אביו בקטע וידאו ששודר במסגרת משדר החג של קשת 12, ראש הממשלה בנימין נתניהו, במעון הרשמי בירושלים, שכן אבנר אינו מתגורר בבית ברחוב בלפור. רבים ברשתות תהו כיצד נתניהו קורא לציבור שלא להביא לארוחת ליל הסדר בבית בני משפחה שאינם גרים בו – ובאותה העת בנו אבנר חוגג את הסדר ביחד עמו.

מסביבת ראש הממשלה נמסר בתגובה: "בחודש האחרון אבנר שוהה כל יום, במשך שעות רבות, במעון רה"מ ולן בדירתו שנמצאת בצמוד למעון רה"מ, בתוך המתחם המאובטח. אבנר פועל על פי הכללים של משרד הבריאות ואינו יוצא לשום מקום". על פי חלק מהדיווחים, הקטע צולם ביום שלישי בערב, כשנתניהו עוד היה מחיוב לשהות בבידוד עד יום רביעי בבוקר.